Namo Naujienos

Liberalų Vyriausybėje – ir mūsų kraštietis

1161
1
DALINTIS

Liberalų krašto apsaugos ministru bus Egidijus Papečkys, žemės ūkio ministru – Remigijus Osauskas. Šias kandidatūras trečiadienį patvirtino partijos valdyba.

Egidijus Papečkys- mūsų kraštietis, yra kriminalinės žvalgybos, antiterorizmo ir saugumo ekspertas, dėstytojas, publicistas. Egidijus dirba Šaulių sąjungoje, yra Saugumo skyriaus viršininkas.
Kandidatu į žemės ūkio ministrus liberalai siūlo jonaviškį Remigijų Osauską. Remigijus yra Jonavos regiono liberalų lyderis, ūkininkų sąjungos narys. Eidamas mero pavaduotojo pareigas Remigijus rūpinosi kaimiškųjų vietovių plėtra. Turi ilgametę politinę, viešojo administravimo ir vadovavimo patirtį.

„Esame subūrę profesionalų komandą ir žinome, kaip padaryti svarbiausius darbus Lietuvai ir jos gyventojams, kad žmonėms būtų sudarytos galimybės daugiau užsidirbti, o ne emigruoti, greičiau augtų pensijos, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas būtų laisvas ir gerbiamas“, – sakė liberalų Seimo rinkimų sąrašo lyderis E. Gentvilas.

Liberalai.lt informacija

1 komentaras

  1. O kaip su ponu E.Masiuliu,negirdeti,kad kysiu emejas butu jau teisme.Ponas Getvilai atsakykite,kodel nenorejote,kad Liberalu Sajudzio Partijoje butu atliktas ,,Auditas,,kodel nesitikrinote,nei ponas Gentvilas,nei V.Gailius,nei ponas Steponavicius,nei ponas Simasius ir kiti ,,Melo detektoriumi.Kaip gyvena A.Guoga,perduokite jam didelius linkejimus.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.