Namo Naujienos

Kybartuose praūžė gatvės krepšinio turnyras

1251
0
DALINTIS

Penktadienį, rugsėjo mėn. 9 d., naujai įruoštoje krepšinio aikštelėje Eitkūnų gatvėje Kybartuose vyko 3×3 gatvės krepšinio turnyras „Sportuok ir būk sveikas“ Kybartų bendruomenės prizams laimėti. Projektas vykdomas trečius metus.Jau  valandą prieš varžybas prie aikštelės būriavosi įvairaus amžiaus krepšinio mėgėjai – nuo jauniausių  iki vyresnio amžiaus.

Oras pasitaikė itin vasariškas ir tai padėjo  krepšinio entuziastams pasinerti į kovų įkarštį – vyko atkakli kova dėl organizatoriaus įsteigtų prizų, geros emocijos liejosi per kraštus, o dalyviai žiūrovams demonstravo akiai patrauklų žaidimą, kadangi prizai išties įspūdingi.

Tris pirmas vietas iškovojusios komandos buvo apdovanotos specialiai turnyrui pagamintais aukso, sidabro ir bronzos medaliais ir nemokama kelione į Kauno „Žalgirio“ areną stebėti Eurolygos varžybas, kai žais „Žalgirio“ krepšinio komanda. Dviems tritaškių metimų nugalėtojams įteiktos gražuolės taurės ir nemokama kelionė į Kauno „Žalgirio“ areną stebėti Eurolygos varžybas.

Šiandieninis 3×3 krepšinio turnyras, palyginti su tuo, kurį organizavome pirmaisiais metais, yra ženkliai išaugęs. Turnyre dalyvavo 8 komandos, kuriose žaidė žaidėjai, ne vyresni 18 metų, iš visų Kybartų seniūnijos bendruomenių.

Turnyrui meistriškai vadovavo Kybartų bendruomenės tarybos narys, atsakingas už sporto renginius bendruomenėje, mokytojas Juozas Murinas.

Pirmąją vietą ir aukso medalius laimėjo komandos žaidėjai, kurie pasivadino „Agurkiniai“. Komandoje žaidė R. Astrauskas,  A. Alkevičius, K. Bradūnas, V. Burdulis

Antrąją vietą iškovojo ir sidabro medaliais pasipuošė komandos žaidėjai, kurie  pasivadino „Nemoku žaisti“. Komandoje žaidė H. Krašauskas, M. Grybas, O. Remeika.

Trečią vietą  laimėjo komanda, kurios žaidėjai  pasivadino „Užgelškelė“. Komandoje žaidė I. Mačiokaitis, D. Ziegoraitis, I. Kasparavičius, T. Račkauskas.

Populiarųjį tritaškių metimų konkursą laimėjo D. Ziegoraitis ir I. Kasparavičius.

Turnyras vyko labai sklandžiai, vyravo šilta ir draugiška atmosfera.

Turnyro svečiu ir renginio globėju buvo daugkartinis Lietuvos ir Pasaulio kovinės savigynos čempionatų nugalėtojas, Pasaulio bušido čempionatų prizininkas, bušido turnyrų Japonijoje nugalėtojas Kęstutis Smirnovas.

Bendruomenės pirmininkas Vitas Katkevičius

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.