Namo Naujienos

Tarp Aplinkos ministerijoje apdovanotų sumaniausių moksleivių – marijampolietės

876
0
DALINTIS
Apdarai iš plastiko atliekų

Aplinkos ministerijoje apdovanoti darbščiausi ir sumaniausi moksleiviai iš visos Lietuvos – ekodizaino konkurso „Kita forma mokinys. Ekobendruomenė“ nugalėtojai.Šiame VŠĮ „RV Agentūra“ surengtame aplinkosauginiame konkurse galėjo dalyvauti pavieniai vaikai ir mokinių grupės, klasės ar tiesiog žmonių bendruomenės, sukūrusios viešam naudojimui skirtus daiktus, baldus, papuošimus ir pan. Beveik 70 konkursui pateiktų darbų buvo eksponuojama Aplinkos ministerijoje surengtoje parodoje – tai sieniniai laikrodžiai, šviestuvai, žvakidės, vazos, paveikslai, dovanos, žaislai, papuošalai, baldai (staliukai, kėdutės, sėdmaišiai) ir kiti daiktai, padaryti iš plastmasės, stiklo, metalo atliekų, nebereikalingų audinių, nebetinkamų naudoti prietaisų, jų dalių ir pan.

Vertinimo komisijos sprendimu III vietos laimėtoja tapo Eda Kulbinaitė (Šv. Kristoforo gimnazija) už dėžutes „Lėlės”, už stalą su lentynomis II vietos laimėtoja tapo Viltė Klibaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija), pirmoji prizinė vieta atiteko Martai Zareckajai (Vilniaus Žirmūnų gimnazija) už rankines iš vinilinių plokštelių. Specialiu prizu už architektoniką architektas prof. Algirdas Žebrauskas apdovanojo Enriką Uldytę (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija) už statulą–taupyklę „Žydroji pantera”. Ekobedruomenės nominacija atiteko Rusnės specialiajai mokyklai. Atrinkti darbai pateks į konkurso katalogą, kurį numatoma išleisti 2017 m. pavasarį.

VšĮ „RV Agentūra“ vadovė Vaida Griškevičienė ypatingą padėką išreiškė Aplinkos ministerijai ir VšĮ „Grunto valymo technologijos“, kurios ne tik įsteigė prizus, bet ir prisidėjo prie paties konkurso organizavimo.

Konkurso pabaigoje Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos moksleiviai pademonstravo šventinių apdarų kolekciją, pagamintą ir plastiko atliekų.

AM informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.