Namo Naujienos

Žiemos krepšinio turnyre „Išvien“ 2016 – rekordinis komandų skaičius

1575
0
DALINTIS

43 – tiek komandų užsiregistravo į gruodžio 17 dieną vykusį prieššventinį žiemos 3×3 krepšinio turnyrą. Visos dienos krepšinio fiestoje oranžinio kamuolio mylėtojai varžėsi keturiose amžiaus grupėse bei trijuose „BLIC konkursuose“. Nugalėtojų laukė didžiulis stalas vertingų prizų, kuriuos įsteigė renginio organizatoriai Marijampolės sporto asociacija „Išvien“ ir dosnūs renginio rėmėjai.

Šeštadienį nuo ankstyvo ryto į sporto salę rinkosi miegą į krepšinio kamuolio bumbsėjimą iškeitę patys jauniausieji turnyro dalyviai. Pirmojoje amžiaus grupėje kovėsi 2006 metais gimę ir jaunesni mažieji krepšininkai. Visos 14 komandų burtų keliu suskirstytos į 3 pogrupius, iš kurių stipriausios ekipos pateko į pusfinalių etapą. Po beveik tris valandas trukusių įtemptų kovų paaiškėjo trys stipriausios jaunųjų krepšininkų komandos: 3 vietą iškovojo net iš Vilniaus į Suvalkijos sostinę atvykusi komanda „Skrajūnai“, antrieji liko finalą minimaliu skirtumu pralošę „Vilkai“, o pirmosios amžiaus grupės čempionais tapo ir nugalėtojų taurę į viršų kėlė „Kurmiai“.

Pasibaigus jauniausiųjų kovoms, estafetę perėmė antroji amžiaus grupė (2003 m. – 2005 m. gimęs jaunimas). Čia rungtyniavusios 8 komandos buvo paskirstytos į du pogrupius, iš kurių po dvi stipriausias komandas pateko į pusfinalius. Pusfinalių pralaimėtojai rungėsi dėl trečiosios vietos, laimėtojai susikovė dėl čempionų vardo. Galutinėje rikiuotėje: pirmieji – „Nojus ir kelmučiai“, antrieji – „Meilučiai“, trečiąją vietą iškovojo „Begėdžiai“.

Gerokai po pietų startavo dar viena gausi amžiaus grupė (11 komandų). Trečiojoje amžiaus grupėje rungėsi 1999 m. – 2002 m. gimimo krepšinio entuziastai. Įdomu tai, jog šioje grupėje dalyvavo ne tik svečiai iš Lazdijų bei Griškabūdžio, bet ir viena merginų komanda pavadinimu „Fruktai“. Ši komanda MSA „Išvien“ turnyre dalyvauja jau antrąjį kartą. Beje, šį kartą merginoms prieš vaikinus pavyko iškovoti ir vieną pergalę, už kurią jos buvo apdovanotos labai skaniais renginio rėmėjų „Art Glacio“ ledais.

Šios amžiaus grupės prizininkai: trečioji vieta atiteko svečiams iš Griškabūdžio – komandai „Griškė“, antrieji liko Lazdijų krepšininkai, pasivadinę šmaikščiu pavadinimu – „1,9 dyzelis“, o grupės čempionais tapo „Dream team“.

Už lango sutemus vakarui, susigrūmė ir vyriausiųjų grupė (1998 m. ir vyresni). Stebint iš šalies, nuspėti šios grupės čempionus buvo labai sunku, nes visos komandos buvo labai panašaus pajėgumo, o tai tik pridėjo dar daugiau intrigų aikštelėje. Po daugiau nei poros valandų paaiškėjo stipriausieji: bronzos medaliai keliavo komandos „Nestandartiniai sprendimai“ žaidėjams, sidabras – „PXNX“ komandai, o auksas, čempionų taurė ir pagrindinis prizas – pirties pramogos su draugų kompanija – atiteko „Dženkauskams“.

Be visų amžiaus grupių kovų turnyro metu taip pat vyko trys „BLIC konkursai“. Pirmasis – „Kalėdinis karavanas“, į kurį užsiregistravo 11 vyrų ir viena mergina, pelniusi salės simpatijas – ji buvo labiausiai palaikoma ir taikliais tritaškiais metimais vieną po kito „metė“ dalyvavusius vyrukus, o įveikus paskutinį, visi renginio dalyviai ir žiūrovai plojo Akvilei Vitunskaitei, kuri ir tapo šio konkurso nugalėtoja, įveikusi visus dalyvavusius vyrus.

Metimo nuo vidurio aikštės konkurso nugalėtojas – Mantas Pledas, jis pataikė net du kartus iš eilės. Tritaškių konkursą laimėjo alytiškis Karolis Aliulis, pataikęs 12 tolimų metimų. Visi laureatai buvo apdovanoti BC „Žalgiris“ krepšinio kamuoliais bei išskirtiniais MSA „Išvien“ marškinėliais.

Po puikaus sporto renginio MSA „Išvien“ prezidentas Andrius Levanas pasidžiaugė:

„Labai džiaugiamės pavykusiu ir tokio didelio susidomėjimo sulaukusiu renginiu. Matome, jog mūsų miestui ir jo svečiams reikia tokių renginių, tad pažadame nesustoti. Taip pat tariame ačiū ir lenkiame galvas rungtynių teisėjams, visą dieną salėje plušusiam muzikos profesionalui Rimui Palubinskui Rocky, visam MSA „Išvien“ personalui bei, be abejo, dalyviams, sirgaliams ir visiems visiems, kurie prisidėjo ir padėjo sukurti puikią renginio atmosferą!“

Marijampolės sporto asociacija „Išvien“ dėkoja renginio rėmėjams:

Marijampolės Žaidimų sporto mokyklai;
Skaniausių ledų įmonei UAB „Art Glacio“;
Poilsio ir pramogų centrui „Šilainė“;
Artūrui Visockiui;
Braliukams;
UAB „Detritas“;
„Cactus pizza“;
UAB „Mantinga“;
Radijo stočiai „Kapsai“;
Krepšinio klubui „Sūduvis“.

Organizatorių informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.