Namo Naujienos

Nustatyta 12 neteisėtos ENTP veiklos atvejų

1235
0
DALINTIS

Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento viena iš prioritetinių veiklos sričių yra neteisėtai vykdomų netinkamų eksploatuoti transporto priemonių (toliau – ENTP) ardymo kontrolė. Šių metų pirmąjį ketvirtį Marijampolės RAAD agentūrų darbuotojai aktyviai vykdė ENTP veiklos patikrinimus bei reagavo į gaunamus skundus. Atlikus patikrinimus pastebima, kad net ir asmenys, turintys taršos leidimus, reikalingus šiai veiklai, tai daro netinkamai.

Marijampolės regione per pirmąjį šių metų ketvirtį buvo nustatyta dvylika atvejų, kai buvo neteisėtai vykdoma eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo (ardymo) veikla. Visi asmenys, vykdę šią neteisėtą veiklą, buvo nubausti, jiems buvo skirta baudų už 1800 eurų.

Primename, kad eksploatuoti netinkamų transporto priemonių ardymui reikalingas teisės aktuose nustatyta tvarka išduotas Taršos leidimas, registracija Atliekų tvarkytojų valstybės registre, taip pat tokiai veiklai reikalinga pavojingų atliekų tvarkymo licencija, pavojingų atliekų tvarkytojų bei vadovų pavojingų atliekų tvarkymui kursų baigimo pažymėjimai. Fiziniai asmenys šios veiklos vykdyti negali.

Marijampolės RAAD darbuotojai ragina visus asmenis būti neabejingus gamtos teršimui ir informuoti aplinkos apsaugos pareigūnus apie pastebėtus aplinkosauginių reikalavimų pažeidimus tiesiogiai arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Marijampolės RAAD Kontrolės organizavimo skyriaus informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.