Namo Naujienos

Į mokyklą ėjau kaip į šventę

1803
3
DALINTIS

Į redakciją kreipėsi Vilkaviškio rajono gyventoja Iveta Korsakienė, norėdama padėkoti Vilkaviškio rajono Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos direktoriui bei visam kolektyvui:

„Noriu iš visos širdies padėkoti Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos direktoriui Jonui Perliubai ir visam dirbančiam kolektyvui už dvasinę šilumą, nuoširdų bendravimą, sugebėjimą įsiklausyti į kiekvieną iš mūsų, toleranciją, pagalbą, kuomet dvejus šioje mokykloje praleistus metus eidavau tarytum į mažytę šventę.

Laikui bėgant  supratau, kad mokyklos baigimo pažymėjimas reikalingas, ir ne tiek jis, kiek žinios, todėl mokytis ėjau ne iš pareigos, o norėdama baigti tai, ko nepabaigiau savo laiku. Įstojau ir neakivaizdiniu būdu mokiausi Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykloje.

Po ilgo laiko tarpo galėjau palyginti ankstesnę mokyklą ir dabartinę. Džiugino ne tik šių laikų mokslo lygis, bet ir akivaizdžiai pasikeitęs mokytojų požiūris į žmones- mokinius. Tai kardinaliai skiriasi nuo tarybinių laikų mokyklos. Sutikti mokytojai paliko didžiulį įspūdį mano prisiminimuose, tai labai didelis skirtumas nuo tų, sutiktų dar vaikystės ir paauglystės metais. Pagalvoju, gal ir tuomet noras mokytis būtų buvęs stipresnis, jeigu mane būtų lydėję tokie mokytojai ir nuoširdūs santykiai, abipusis ryšys. Žinoma, nors mokėmės jau suaugę, tačiau negalime pamiršti ir savo, kaip mokinių atsakomybės, ji yra būtina, privaloma, nes abipusė tolerancija ir supratimas turi būti.

Rekomenduočiau šią mokyklą lankyti visiems ir nebijoti įgyti vidurinį išsilavinimą, kurį savu laiku dėl vienų ar kitų priežasčių buvote apleidę. Taip atsivers platesnis kelias į gyvenimą  ir didesnės galimybės.

Visam mokyklos kolektyvui noriu palinkėti stiprybės, ištvermės, sveikatos, neblėstančių širdžių šilumos tolimesniuose ateities darbuose.“

Iveta Korsakienė

3 KOMENTARAI

  1. Džiugu skaityti gražius atsiliepimus apie mokyklą, mokytojus, mokyklos vadovą. Vertintina, kad atskleidžiamos teigiamos pedagogų savybės ir atliekami darbai.

  2. Dziugu,kad apie mokytojus graziai kalbama,taciau nenoriu sutikti su viena mintimi,kad sie mokytojai ir mokymo lygis skiriasi nuo tarybiniu laiku.As pats mokiausi Vakarineje mokykloje Kybartuose,kiekviena vakara eidavau i pamokas,mokytojai buvo reiklus ir gerai ismanantys savo reikala.Galiu pamineti D.Karkiene,kaip ji su meile buvusi tremtine deste rusu kalba,kaip skaite Puskino,Lermontovo poezijas.Istorija deste mokytojas Grauzinis,lietuviu kalba a.a.Sukackiene ir kiti mokytojai,kuriu sunku visus isvardinti,2 moksleiviai istojo i Aukstasias mokyklas.Zinoma mes zinojome pareiga,kad mus niekas nevercia,patys turime siekti ziniu.Dabar dieninese mokyklose moinantys moksleiviai zino tik ,,savo teises,,,,bet pareigos ne.Mokytojai dabar dirba ypac sunkiomis salygomis,nes kaip kyla koks nors nesusipratimas,daznai kaltas lieka mokytojas,gal delto mokykloje mazeja vyru mokytoju.As reiskiu didele pagarba mokytojams,linkiu jiems geros sveikatos,laimes ir didziausios kantrybes.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.