Namo Naujienos

Meras Premjerui aprodė Vilkaviškio valdas. Skaitytojo replika

3136
9
DALINTIS

Penktadienį, lydėdamas Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka demonstravo, kiek daug dėl Vilkaviškio padarė ankstesnis Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius. Tarp objektų, kuriais labiausiai rūpinosi ilgametis atstovas Seime, vėliau ministras ir Ministras Pirmininkas (ant kai kurių net savo, kaip globėjo, plakatus buvo išsikabinęs), meras paminėjo antikvarinę rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos techniką ir Kybartų priešgaisrinės tarnybos komandos pastatą su išsaugotais prieškariniais kokliniais pečiais, Vilkaviškio kultūros centrą ir Vilkaviškio viešosios bibliotekos vidaus patalpas, taip pat Kybartų stadioną, milijonus jau kainavusį Vilkaviškio miesto sporto kompleksą, į privačias rankas atiduotą dr. Vinco Kudirkos klėtelę bei modernizuotus rajono mokyklų pastatus.

Redakcija dėkoja skaitytojui Juozui S. už pastabumą ir atsiųstą nuotrauką iš Vilkaviškio rajono savivaldybės feisbuko profilio:

https://www.facebook.com/vilkaviskiosavivaldybe/photos/a.320191241726144.1073741843.120467395031864/320192668392668/?type=3&theater

9 KOMENTARAI

  1. Pagal tai, kiek padarė buvęs, ne tokį gestą reikėtų rodyt 🙂 O ko čia Skvernelis atvažiavo? Mokytis žadėt ir ant svetimų laurų kaspinėlius kirpt?

    • Ruonius iš viršininkų pareigų atleidinėt, kad auksinių Basanavičiaus aikščių ir tualetų nesugalvotų dar kartą restauruot, kad mokyklas renovuotų sąžiningi rangovai, o ne Vilkasta laimėtų viešuosius pirkimus, kuri greičiausiai dalį skirtų biudžeto pinigų skiria savivaldybės klerkam atkato būdu. Kad konkursai į savivaldybės organizuojamus valstybės tarnautojų etatus vyktų skaidriai, o ne Ruonių giminėms priimti. Ko dar trūksta?

    • kas is to. gaus lesu ir …. lipinas vel istratins kur jam patimka. pvz pristate mieste keliose vietose niekam tikusiu gelezgaliu ir tipo ten treniruokliai :DDDDD Smirnovai- poirmiausia turi isvyti naxier lipina!

  2. Kaip ką padarė, visokius štai Ruonius atšėrė valdiškais pinigais 😀 Visus valdininkus, o ypatingai socdemus vyt reikia iš Vilkaviškio savivaldybės ir kt. valdiškų įstaigų, nes korupcija Butkevičiaus valdymo metu buvo vykdoma totali… Užtat Neiberka ir rodo mums visiems špygas 😀 Taip lengvai savo vietos niekam neužleis. Kadangi meras neturi iškalbos dovanos, tai bent gestais bendrauja 🙂

    • Gerai pasakė Anonimas, kad atšėrė, tačiau paprieštarausiu, kad labai gerai šeriami prie plataus lovio ir dabar. Savivaldybėje nauji etatai, ir ką jūs jiems, špyga taukuota.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.