Namo Gyvenimas

Marijampolietė parsineštą sužeistą laukinį paukštį uždarė į spintą

488
0
DALINTIS

2017 m. liepos 18 dieną Marijampolės agentūroje buvo gautas pranešimas apie J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvėje esančiame bute laikomą sužeistą laukinį paukštį. Buto savininko teigimu, nuomininkė sužeistą paukštį parsinešė iš laukų. Nuvykus į nurodytą butą, rasta spintoje uždaryta nendrinė lingė. Paukščiui sužeista dešinė koja. Rasta nendrinė lingė perduota laikinai globai Marijampolės laisvalaikio ir užimtumo centrui.

Kilus įtarimui, kad gamtoje radote sužeistą laukinį gyvūną, pirmiausia būtina įsitikinti, ar jis iš tikrųjų yra sužeistas. Paprasčiausias būdas tai patikrinti – gyvūno pavaikymas. Jeigu gyvūnas yra sveikas, jį reikėtų palikti ramybėje ir neliesti.

Jei gyvūnas tikrai yra sužalotas, apie tai vertėtų pranešti specialistams, o ne, kaip šiuo atveju, bandyti juo rūpintis patiems. Apie sužeistus ar ligotus laukinius gyvūnus, kuriuos būtina gydyti ar globoti, gyventojai gali pranešti Gyvūnų globėjų asociacijai tel. 8 686 44828. Šiuo telefonu galima skambinti bet kuriuo paros metu. Specialistai patars, kaip elgtis su rastu sužeistu laukiniu gyvūnu, o jeigu reikės pagalbos – atvykę paims šį gyvūną ir juo pasirūpins. Gyvūnų globėjų asociacija turi padalinių atskiruose šalies regionuose. Arčiausiai Marijampolės savivaldybės esantys gyvūnų priežiūros centras yra Kaune, tel. 8 373 22333, arba Alytuje, tel. 8 686 29110.

Marijampolės RAAD Marijampolės agentūros informacija

Marijampolės RAAD Marijampolės agentūros nuotrauka

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.