Namo Naujienos

Rinkėjų parašų lapus pristatė visi pretendentai į Marijampolės mero postą

566
0
DALINTIS

Rugpjūčio 1 d. buvo paskutinė diena, kuomet pretendentai į Marijampolės merus savivaldybės rinkimų komisijai turėjo pristatyti ne mažiau kaip 370 jų kandidatavimą palaikančių rinkėjų parašų.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Marijampolės savivaldybės rinkimų komisijai rinkėjų parašų lapus su reikalingu surinkti kandidatavimą palaikančių rinkėjų parašų skaičiumi pristatė visi aštuoni mero rinkimuose užsiregistravę savarankiški politinės kampanijos dalyviai:

1. Lietuvos centro partijos kandidatas Gediminas Akelaitis.
2. Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatė Irena Lunskienė.
3. Partijos Tvarka ir teisingumas kandidatas Dobilas Sinkevičius.
4.Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Kęstutis Traškevičius.
5. Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio kandidatas Saulius Skinkys.
6. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Karolis Dvylys.
7. Numatęs savarankiškai keltis kandidatu Gintaras Skamaročius.                                      8. Numatęs savarankiškai keltis kandidatu Algis Žvaliauskas.

Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo numatyta tvarka, Marijampolės savivaldybės rinkimų komisija, gavusi rinkėjų parašų rinkimo lapus, ne vėliau kaip per 6 dienas juos patikrina ir suskaičiuoja. Jeigu rinkėjų parašų rinkimo lapuose yra surinktas įstatymo nustatytas šios savivaldybės rinkėjų parašų skaičius, savivaldybės rinkimų komisija teikia VRK registruoti kandidatus į savivaldybės tarybos narius – merus. Jeigu yra nustatoma, kad rinkėjų parašai suklastoti arba, kad renkant parašus buvo paveikta rinkėjo valia ar kitaip pažeista parašų rinkimo tvarka, savivaldybės rinkimų komisija VRK siūlo neregistruoti kandidatų.

Marijampolės savivaldybės tarybos nario – mero rinkimuose dalyvaujančius kandidatus planuojama registruoti š. m. rugpjūčio 8 d. VRK posėdžio metu.

VRK informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.