Namo Gyvenimas

Kazlų Rūdos savivaldybėje sučiuptas baltųjų gandrų naikintojas

616
0
DALINTIS

Šių metų liepos 31 d. buvo gauta informacija iš Kauno RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos, jog Plutiškių k., Kazlų Rūdos sav., nušauti mažiausiai du baltieji gandrai.

Marijampolės RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai šią informaciją patikrino. Atvykus į nurodytą vietą, aptiktas baltojo gandro lizdas, kuriame matėsi negyvas gandras. Buvo apklaustas įtariamas asmuo, kurio sodyba buvo šalia sukrauto lizdo. Šis pilietis T.K., priremtas įrodymo, prisipažino sunaikinęs tris baltuosius gandrus, tai padarė su nelegaliai laikomu savadarbiu graižtviniu šautuvu. Marijampolės RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai surašė administracinio nusižengimo protokolą pagal 303 str. 1 d., šiam asmeniui bus paskirta bauda, siekianti 150 eurų, taip pat jis privalės atlyginti 480,68 eurų žalą, padarytą gandriniams paukščiams.

Dėl nelegaliai laikomo ginklo buvo iškviesti Marijampolės AVPK Kazlų Rūdos PK policijos pareigūnai, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nelegaliai laikomo graižtvinio šautuvo.

Marijampolės RAAD GGAI informacija

Marijampolės RAAD GGAI nuotraukos

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.