Namo Gyvenimas

Vištyčio vasaros šventėje – netikėta dovana miesteliui

5521
0
DALINTIS

Apie Vištytyje kasmet vykstančius ŠV. Mergelės Marijos Porciunkulės atlaidus ir  vasaros šventę žinoma net atokiausiose Lietuvos vietose. Čia susirenka amatininkai ir tautodailininkai, o miestelio širdyje vykstanti mugė kasmet vis gausesnė, kviečianti ne tik paragauti, laimėti, bet ir įsigyti tai, ko kiekvieną dieną prekybos centre nenusipirksi.

Po Šv. Mišių nuskambėjo Vištyčio seniūno Bronislavo Politos sveikinimo kalba, buvo pristatyti į Vištytį atvykę svečiai iš Lenkijos ir Lietuvos, sveikinimo žodžiai nuskambėjo iš politikų lūpų. Kraštiečius pasveikino buvęs vištyčiokas Donatas Kazlauskas, kuris Vištyčio miesteliui taip pat padovanojo ir labai reikalingą dovaną – naują gaisrinės mašiną. Vištyčio seniūnas, atsidėkodamas už šią dovaną, įteikė padėką, o vėliau kapelų atliekamos dainos ne kartą buvo skirtos būtent D. Kazlauskui. Seniūnas B. Polita dėkojo rėmėjams ir kitų miestelių seniūnams, seniūnaičiams, bendruomenės pirmininkams, kurie taip pat buvo atvykę į gražią vasaros šventę.

Po svečių sveikinimų ir seniūno kalbos vyko kaimo kapelų, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vaikų kolektyvo „Abėcėlė“ pasirodymai bei vakaro programa kartu su žymiausiais Lietuvos muzikos atlikėjais.

Kristina Radzevičienė

Autorės nuotraukos

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.