Namo Aktualijos

Kodėl komunalininkai šį kartą užmiršo vaikų žaidimų aikštelę?

994
1
DALINTIS

Kybartuose vaikų žaidimų aikštelės vos dvi, tačiau ir jos kartais tampa jaunimo objektais, kuriuose vartojamas alkoholis, niokojami suoleliai, žaidimams skirtos laipynės ir kt.

Tačiau šį kartą ne apie tai. Kalba sukasi apie visai paprastą aspektą – sistemingą žolės pjovimą Darvino gatvėje esančioje vaikų žaidimų aikštelėje. Iki šios dienos kantriai laukiau, kol ten bus nupjauta žolė, tačiau laukiu iki šiol. Ir tikriausiai ne aš viena, kuri braidyti per pievą dar gali, tačiau vaikams, o ypač mažesniems – tai papildoma kliūtis. Kai dabar jau visur aplink daugiabučius namus žolė nupjauta, vaikų žaidimo aikštelė, deja, dar nepaliesta. Nežinau, galbūt ją „Kybartų darnos“ darbuotojai pjauna tik kartą per mėnesį, o gal ir dar rečiau, nes jau ne kartą eidama pro šalį pastebėjau, kad vaikams kokio nors žaislo paieškos pievoje tampa lyg neišsprendžiamu kryžiažodžiu. Gerai, kad kai kur vaikai ir jų tėvai patys išmindžioja pievą ir tada nėra būtinybės pjauti.

Nežinia, galbūt vaikų žaidimų aikštelės paliekamos pabaigai, tačiau ar neturėtų būti atvirkščiai? Juk čia kiekvieną dieną renkasi nemažas būrys vaikų, tėvų ar senelių, todėl „pamiršti“ tokią lankytiną vietą – nevalia.

Supykusi mama

Autorės nuotraukos

1 komentaras

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.