Namo Naujienos

Už kelio teršimą gresia bauda iki 560 eurų

1575
0
DALINTIS

Žemės ūkio ir kitų sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai turėtų pasirūpinti, kad, išvažiuodami iš dirbamų plotų, neužterštų kelio dangos (už tai gresia bauda nuo 300 iki 560 eurų). Dėl to vairavimo sąlygos ryškiai pablogėja ir didėja eismo įvykių tikimybė.

Policija stengiasi užtikrinti eismo saugumą, todėl, vykstant intensyviems derliaus nuėmimo darbams,  drausmina kelio dangą teršiančius vairuotojus. LR administracinių nusižengimų kodekso 459 str. 7 d. (automobilių kelių, kelio statinių, įrenginių ar kelių eismo techninių reguliavimo priemonių sugadinimas, važiavimas asfalto danga vikšriniu transportu, kliūčių eismui keliuose sudarymas, kelio dangos užteršimas) numato griežtą atsakomybę (bauda nuo 300 iki 560 eurų). Todėl, išvažiuodami iš dirbamų plotų, vairuotojai turėtų išvalyti padangų protektorių.

Primename, kad  kelio danga yra asfaltas, betonas, žvyras, skalda ir kt. – bet koks paviršius, kuriam panaudotos papildomos medžiagos kelio formavimui.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.