Namo Naujienos

Už nelegalų automobilių demontavimą – bauda

1084
0
DALINTIS

LR AM Marijampolės RAAD Kalvarijos agentūros pareigūnai, vadovaudamiesi prioritetinių priemonių planu, vykdo reidus. Šįkart lankytasi vietose, kuriose potencialiai nelegaliai vykdoma eksploatuoti netinkamų transporto priemonių demontavimo veikla.

Vykdant reidą Liubavo seniūnijos teritorijoje, pareigūnai aplankė pil. S. A., anksčiau jau vykdžiusį tokio pobūdžio nelegalią veiklą. Patikrinimo metu nustatyta, kad šis pilietis nepasimokė iš praeityje padarytų nusižengimų ir toliau verčiasi eksploatuoti netinkamų transporto priemonių demontavimu neturėdamas taršos leidimo, atliekų tvarkymo licencijos bei neatlikęs poveikio aplinkai vertinimo procedūrų, privalomų šiai veiklai. Dėl nustatytų aplinkosauginių reikalavimų pažeidimų pil. A. S. patrauktas administracinėn atsakomybėn, jam paskirta administracinė nuobauda – bauda.

Tokio pobūdžio išvykas Kalvarijos agentūros pareigūnai vykdys ir ateityje, tad asmenims, pažeidinėjantiems įstatymų reikalavimus, norisi palinkėti susimąstyti, ar tikrai verta nusižengti.

Marijampolės RAAD Kalvarijos agentūros informacija ir nuotrauka

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.