Namo Naujienos

Saugaus eismo knygelės Marijampolės savivaldybės pirmokams

591
0
DALINTIS

Spalio  13 – ąją minima Europos saugaus eismo diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į keliuose slypinčius pavojus, skatinti atsargiau elgtis keliuose.

Saugaus eismo pagrindines taisykles turėtų išmanyti kiekvienas, tačiau ši tema ypač aktuali pirmokėliams, kuriems šie metai yra pirmieji, kai jie pradeda savarankiškai pažindintis su vykstančiu eismu mieste ir saugia kelione į namus, grįžtant po pamokų.

Vedami šios idėjos, savivaldybės vadovai, tarybos nariai ir policijos atstovai per savaitę išdalins visiems Marijampolės savivaldybės pirmokams pažintines saugaus eismo knygeles. Iš viso bus išdalinta 564 knygelės. Idėjos autorius – tarybos narys Darius Kemeraitis.

Šiomis knygelėmis jau gali džiaugtis Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos, Jono Totoraičio progimnazijos ir „Ryto” pagrindinės  mokyklos pirmokai. Per ateinančią savaitę knygelės bus išdalintos ir visose kitose mokyklose besimokantiems pirmokams.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Odetos Žilinskienės nuotraukos

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.