Namo Gyvenimas

Sukurkime vaikams namus!

664
0
DALINTIS

Marijampolės savivaldybėje šiuo metu yra 113 vaikų, netekusių tėvų globos. Dalis jų niekada neturėjo gimtųjų namų arba negali į juos grįžti. Jų svajonė – turėti tėvus, jaukius namus, kuriuose netrūktų dėmesio, meilės ir šilumos.

Š.m. spalio 7 d. vykusioje rudens šventėje „Sūduvos kraitė 2017“ Marijampolės socialinės pagalbos centro GIMK komandos ir VTAS specialistų organizuotoje akcijoje „Kurkime vaikams namus!“ dalyvavo Marijampolės gyventojai ir miesto svečiai, neabejingi vaikų troškimui turėti šeimą ir saugius namus. Dalyviai statė, kūrė ir puošė simbolinius namelius tėvų globos netekusiems vaikams.

Šiuo metu renkama nauja globėjų ir įtėvių grupė. Mokymai norintiems globoti ar įvaikinti vaiką vyks Marijampolės socialinės pagalbos centre (Bažnyčios g. 19). Kviečiame visus, svarstančius galimybę į savo namus priimti naują gyventoją, atvykti į Vaikų teisių apsaugos skyrių, įsikūrusį Marijampolėje, Vytauto g. 17 (309 ir 313 kabinetai). Informacija apie įvaikinimą ir vaiko globą teikiama telefonais 8 343 52310 arba 8 343 52518.

Išpildykime vaikų svajones!

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Odetos Žilinskienės nuotrauka

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.