Namo Naujienos

Atnaujintos sporto salės atidarymas progimnazijoje

1031
1
DALINTIS

Pirmadienį, spalio 23 dieną, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena – Sporto šventė, skirta 5 – 8 klasių mokiniams. Šventę organizavo kūno kultūros mokytojai Rūta Kiškėnienė ir Tomas Bonkevičius. Šventė prasidėjo visuotine rytine mankšta, kurioje dalyvavo mokiniai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai. Improvizuotą muzikinę mankštą vedė aštuntos klasės mokinės: Agnė Čeplevičiūtė, Sofija Janavičiūtė ir Greta Puodžiūnaitė. Po mankštos į motyvacinę paskaitą mokinius ir mokytojus pakvietė parolimpietis Tomas Kairys. Jis papasakojo apie savo sportinius pasiekimus, parodė nuotraukas iš olimpinių žaidynių, pasaulio ir Europos čempionatų. Tomas ragino mokinius sportuoti, niekada nenuleisti rankų ir siekti užsibrėžtų tikslų, kurie atveria galimybę pamatyti pasaulį, ugdyti valią.

Ši sporto šventė buvo neeilinė, nes progimnazijos mokiniai įžengė į atnaujintą sporto salę.

Daugiau nei 50 metų tarnavusios salės grindys, įrengtos statant trečią progimnazijos aukštą, buvo pakeistos šiuolaikine danga. Salė tapo šviesi, jauki, estetiška. Remonto darbus atliko UAB „Kegisa“ (Marijampolė) statybininkai, vadovaujami vilkaviškiečio Daliaus Žilinsko. Simbolinę juostelę į atnaujintą sporto salę perkirpo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdui Neiberka, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir progimnazijos direktorius Arūnas Serneckas. Sporto salės atidarymo šventę šokiais papuošė mokytojos Jolantos Ribačionkienės paruošti pradinių klasių mokiniai bei aštuntokės Agnė, Greta ir Sofija.

Po šventinio atidarymo prasidėjo sportinės varžybos: „Linksmosios estafetės“, „Netradicinio tinklinio“ turnyras. Turnyro nugalėtojai septintos klasės komandai iššūkį metė mokytojų komanda. Atkaklioje kovoje pergalė nusišypsojo mokiniams. Dar vienos varžybos – „Karavano“ žaidimas – įtraukė visus, norinčius išbandyti rankos taiklumą metant į krepšį. Čia geriausiai sekėsi Julijai Jasulaitytei ir Augustui Klovai.

Sporto dieną vainikavo apdovanojimai. Visoms komandoms ir varžybų prizininkams buvo įteikti diplomai ir saldžios dovanos. Džiugu, kad Sporto šventėje vyravo draugiškumas, mokinių charakteris, sutelktumas, o tie, kas nedalyvavo rungtyse, aistringai palaikė klasių draugus ir mokytojus. Renginio metu dar kartą sau įrodėme, kad esame draugiški, sportiški, gebame vieni kitiems padėti.

Kūno kultūros mokytojas Tomas Bonkevičius

Nuotraukos Remigijaus Krišino

1 komentaras

  1. Džiugu, kad besikeičiančioje mokykloje sudarytos geros sąlygos mokinių ugdymui: veikia pailgintos dienos grupės, konsultacijos, puikūs būreliai, jauki aplinka.
    Sėkmės mokytojams.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.