Namo Naujienos

Įteiktos vardinės Marijampolės savivaldybės stipendijos

1039
0
DALINTIS

Spalio 27 d. Marijampolės savivaldybėje geriausiems Marijampolės kolegijos studentams buvo įteiktos vardinės Marijampolės savivaldybės stipendijos.

Šiais metais stipendijas pelnė: Samanta Dumčiūtė (Socialinis darbas), Vytautė Greblikaitė (Viešasis maitinimas), Mantvydas Jakunskis (Informacinių sistemų technologijos), Aimantas Matulaitis (Automobilių techninis eksploatavimas), Indrė Subačiūtė (Verslo anglų kalba), Greta Vaišnytė (Kultūros ir sporto vadyba).

Džiugu, kad šios stipendijos skatina studentus išlaikyti aukštus studijų rezultatus. Greta, Indrė, Vytautė ir Aimantas šią stipendiją pelno jau ne pirmą kartą. Paklausti, kam išleido ankstesnes stipendijas, šypsojosi, bet atskleidė, kad pirko knygas studijoms, o už šių metų stipendiją taip pat planuoja įsigyti studijoms pagelbėsiančių priemonių.

Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė, įteikdama stipendijų sertifikatus, kvietė pasilikti ir dirbti Marijampolėje, nes mūsų miestas turi visas galimybes plėstis. Merė taip pat svarstė, jog derėtų ieškoti galimybių įsteigti didesnį stipendijų skaičių. Kolegijos direktorius Vaidotas Viliūnas dėkojo savivaldybės vadovei, kad savivaldybės administracija deda daug pastangų, jog regionas klestėtų, o šios stipendijos – tai viena iš mažų, bet labai svarbių paskatų. Prisidėdamas prie sveikinimų studentams, Mero pavaduotojas Povilas Isoda pasidalino savo prisiminimais iš studijų Marijampolės kolegijoje laikų ir džiaugėsi, kad pastaruoju metu Marijampolėje ypač klesti jaunų žmonių kuriami verslai.

Tikimės, kad šios stipendijos išties paskatins studentus siekti savo svajonių ir padės suprasti, kad turint pakankamai ryžto viskas yra įmanoma.

Marijampolės kolegijos informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.