Namo Laisvalaikis

Pašešupio parke atidaryta laipiojimo sienelių erdvė

1930
0
DALINTIS

Marijampolėje paskutinis rudens penktadienis prasidėjo netradiciškai – miestui pristatyta laipiojimo sienelių erdvė. Marijampolės Pašešupio parke esantis objektas yra vos trečias toks Lietuvoje. Sertifikuota aikštelė pavadinimu „Zet‘ų uolos“ po simbolinės atidarymo ceremonijos tapo prieinama visiems gyventojams.

Projektą įgyvendino asociacija „Sūduvos regiono kultūros ir sporto centras“, o finansavo „Maxima LT“ ir Marijampolės savivaldybė. Iš viso Lietuvoje yra patvirtinti 7 „Maxima LT“ inicijuoti projektai, o Marijampolė yra pirmasis miestas, kuris realizavo savo idėją.

Atidarymo renginyje dalyvavo apie 200 žmonių, iš kurių didžiulis būrys atvyko iš Marijampolės „Saulės“ pradinės mokyklos. Susirinkusieji buvo vaišinami karšta kariška arbata, tortu bei galėjo laimėti įvairių prizų – nuo medaus statinės iki šilto ir minkšto pledo. Susirinkusieji taip pat buriavosi prie „laimės rato“, kur atsakius į nesudėtingus klausimus, galima laimėti gardžių prizų.

Ši erdvė Marijampolėje unikali tuo, jog yra pirmoji visame Suvalkijos krašte. Sienelių aukštis yra 2,5 metro – didžiausias leistinas aukštis, kai galima treniruotis savarankiškai, be fiksuojamųjų virvių ar instruktoriaus.

Projekto sumanytojai ir iniciatoriai viliasi, jog ši erdvė bus gausiai lankoma ir suteiks daug naujų potyrių bei skatins sveikai leisti laisvalaikį.

Projekto „Zet’ų uolos“ sumanytoja – Virginija Subačiūtė.

BC „Sūduva“ informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.