Namo Naujienos

Naujoji Marijampolės kolegijos taryba pradėjo darbą

1322
0
DALINTIS

Gruodžio 6 d. vyko pirmasis naujosios Marijampolės kolegijos tarybos posėdis. Tarybos nariai pasirašė Kolegijos tarybos nario įsipareigojimus bei išrinko Kolegijos tarybos pirmininką. Juo tapo Snieguolė Matulienė – Mykolo Riomerio universiteto Teisės fakulteto prodekanė studijoms (Balsavimo rezultatai: 7 balsai iš 9). Kitas naujosios Kolegijos tarybos posėdis vyks 2018 m. sausio 10 d., jo metu jau numatyta artimiau susipažinti su Kolegijos materialine baze, bei išrinkti Tarybos pirmininko pavaduotoją. S. Matulienė užtikrino, kad jos vadovaujama Taryba imsis visų būtinų priemonių Kolegijos svarbai regione didinti.

Posėdyje taip pat dalyvavo ir praėjusios kadencijos Kolegijos tarybos nariai, kuriems direktorius Vaidotas Viliūnas atsidėkodamas įteikė atminimo suvenyrus. Baigusios darbą Kolegijos tarybos pirmininkas Povilas Petrauskas svarstė, kad jo vadovauta Taryba dirbo permainų ir pokyčiu laikotarpiu, o naujajai Tarybai linkėjo ryžto ir sėkmės.

Povilas Šlapševičius,

Marijampolės kolegijos Viešosios komunikacijos ir marketingo skyriaus vedėjas

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.