Namo Naujienos

Padėkos vakaras Zanavykų muziejuje „Ačiū, kad šalia esi“

1098
0
DALINTIS

Zanavykų muziejuje vyko tradicinis padėkos vakaras „Ačiū, kad šalia esi“. Renginio metu džiaugtasi, jog muziejus turi gausų būrį rėmėjų, draugų ir bičiulių, kurie nelieka abejingi ir visada prisideda prie muziejaus vykdomų veiklų, švenčių bei kitų darbų. Jų pagalba ir parama padeda muziejui tampti patraukliu, matomu ir lankomu.

Muziejaus raštiškos padėkos ir specialios padėkos skulptūrėlės už pagalbą kuriant unikalų turinį, leidžiantį muziejaus lankytojams geriau pažinti Zanavykų kraštą, jo išskirtinumą ir unikalumą, buvo įteiktos Lukšių ŽŪB direktoriui Jonui Pranaičiui, UAB „Uriga“ vadovui Vitui Andriuškevičiui, restorano „Kuchmistrai“ kolektyvui (direktorė Rita Bartkutė-Dėdinienė), UAB „Šakių laidotuvių namai“ vadovei Janei Dėdinienei, Šakių kultūros centro kolektyvui (direktorius Raimondas Januševičius), UAB „Kelionių laikas“ kelionių po Lietuvą skyriaus vadovei Eglei Blažaitytei, Voniškių ŽŪB vadovui Henrikui Braškiui, UAB „Taurakalnis“ vadovei Saliomėjai Irenai Čereškienei, Onutei Mureikienei, Broniui Zeleniui.

Padėkos vakaro „Ačiū, kad šalia esi“ metu už nuolatinę paramą ir pagalbą dėkota Šakių seniūnui Daliui Jasevičiui, UAB „Airbag.lt“ vadovui Rimvydui Sederevičiui, Griškabūdžio ŽŪB vadovui Petrui Puskunigiui, kredito unijai „Zanavykų bankelis“, Šakių turizmo informacijos centro kolektyvui (direktorė Ieva Bernotaitė), Ritai ir Benui Mockeliūnams, Julijai ir Juozui Daineliams, Rūtai ir Dariui Bilskiams, Šakių meno mokyklos mokytojoms Aušrai Sederevičienei ir Justei Lukauskienei, Živilei ir Arūnui Puodžiukams, Griškabūdžio gimnazijos pradinių klasių mokytojai Eglei Sinkevičienei, Šakių kultūros centro folkloro ansamblis „Šakija“ vadovei Virginijai Snudaitienei, Sintautų kultūros centro folkloro ansamblis „Santaka“ vadovei Jūratei Navickienei,  laikraščių „Draugas“ ir „Laikraštis Valsčius“ kolektyvams, Aldonai, Romai ir Jonui Kaminskams, Renatai Baltrušaitienei, UAB „Riko prekybai“ (direktorius Kornelijus Nyderis), Margaritai Liukaitienei, Irenai Sakalauskienei, UAB „Lukšių pieninei“ (vadovas Genadijus Butkus), Rimui Plaušiniui.

Renginio svečiams dėkota ne tik žodžiais, bet ir muzikos kalba. Koncertą „Meilės valsas“ dovanojo atlikėjai Sandra Lebrikaitė ir Andrius Apšega. Akompanavo Beata Andriuškevičienė.

Zanavykų muziejaus informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.