Namo Naujienos

Tiriamas K. Smirnovo padėjėjos elgesys

1471
0
DALINTIS
K. Smirnovas. L. Čižauskienės nuotr.

Sausio 3 dieną Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė pradėti tyrimą dėl Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėjos-sekretorės Aurelės Stasiūnienės elgesio.

Bus aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimą VTEK pradėjo remdamasi naujienų portale „15min.lt“ publikuotos informacijos pagrindu. Rašinyje teigta, kad A.Stasiūnienė nėra pateikusi privačių interesų deklaracijos.

VTEK informacija

Praėjusią savaitę 15min.lt pranešė, kad Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja Aurelė Stasiūnienė nėra deklaravusi savo viešųjų ir privačių interesų, nors pati dalyvauja įmonės „Kopų žaismas“ valdyboje. Šios įmonės didžiausias akcininkas ir valdybos pirmininkas yra verslininkas Saturnas Dubininkas, Valstybės saugumo departamento (VSD) vadinamas buvusiu Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu.

Ryšiai su S. Dubininku buvo vienas iš svarbiausių epizodų kito Seimo nario Mindaugo Basčio apkaltoje.

15min.lt straipsnis: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimo-nario-kestucio-smirnovo-padejeja-buvusio-kauno-mafijos-autoriteto-verslo-partnere-56-902642

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.