Namo Naujienos

Vagystę Vilkaviškio policija išaiškino per parą

1591
1
DALINTIS

2018-01-11 apie 08 val. vyras (g. 1941 m.), nuvykęs į jam priklausančią sodybą, esančią Vilkaviškio r. sav., Gražiškių sen., Bambinių k., pastebėjo, kad iš ūkinių pastatų bei namo, nuėmus pakabinamas spynas, pavogtas motoblokas, motorinis dviratis, dujų balionas. Nuostolis – 265 eurai.

Tačiau Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Vilkaviškio r. PK Veiklos skyriaus pareigūnai jau kitos dienos rytą sulaikė du minėta vagyste įtariamus asmenis (g . 1992 ir 1995 m.) – Vilkaviškio r. savivaldybės gyventojus, jau anksčiau turėjusius reikalų su policija dėl panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų. Pavogti daiktai rasti paslėpti laukuose, jie bus grąžinti savininkui. Ikiteisminio tyrimo byla keliaus į teismą pagreitinto proceso tvarka, o įtariamiesiems, vadovaujantis LR BK 178 str., gresia laisvės atėmimo bausmė iki 6 metų.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

1 komentaras

  1. …o gal ir jie’ netycia’ pavoge,kaip anksciau aprasytas valdininkas svetimam sklype’ suorganizaves’ medziu ispjovima?…ir liko nenubaustas…

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.