Namo Aktualijos

Marijampolės savivaldybės administracijoje pristatyti du nauji skyrių vedėjai

1322
1
DALINTIS

Vasario 5 d. Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai atliekantis mero pareigas, Povilas Isoda ir administracijos direktorius Karolis Podolskis administracijos kolektyvui pristatė du naujus skyrių vedėjus. Nuo pirmadienio pareigas pradeda eiti Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Arvydas Bekeris, sausio 5 d. laimėjęs konkursą. Nuo vasario 6 d. perkėlimo būdu pareigas pakeis Svajonė Rainienė – ji taps Socialinių paslaugų skyriaus vedėja ir dirbs vietoje į užtarnautą poilsį išėjusios Romos Brazauskienės. Iki tol S. Rainienė nemažai metų dirbo Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėja.

Savivaldybės vadovai pasveikino naujus darbuotojus, įsiliejusius į gausų kolektyvą, ir palinkėjo sėkmingos veiklos.

Nuo vasario 1 d. panaikinus savivaldybės administracijos struktūroje departamentus skyriai tapo pagrindine administracijos veiklos grandimi. Siekiant mažinti administracijos biurokratinį aparatą, numatyta jungti pagal funkcijas ir kai kuriuos skyrius. Kaip planuoja administracijos direktorius K. Podolskis, vasario pabaigoje Savivaldybės tarybai bus pateiktas projektas naujos administracijos struktūros su 21-u skyriumi iš buvusių 28-ių. Jau žinoma, kad vienas skyrius – Vaikų teisų apsaugos – nuo liepos pradžios bus tiesiogiai pavaldus Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Savivaldybės administracijos nuotraukos ir informacija

1 komentaras

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.