Namo Naujienos

Marijampolės teatro scenoje šoks padūkusios princesės

591
0
DALINTIS

Vasario 25 d. 15 val. Marijampolės dramos teatre svečiuosis spalvingais charakteriais ir aktualiu siužetu žiūrovus įtraukiantis šokio spektaklis jaunimui ir šeimai „Pamirštos princesės“. Suvalkijos sostinėje spektaklis bus rodomas pirmą kartą.

7 – 14 m. vaikams ir paaugliams skirtame spektaklyje nagrinėjama jautri ir itin aktuali tema – kaip kiekvienam vaikui atrasti savo geriausius išskirtinius bruožus, juos mylėti, puoselėti, kaip kurti vertingus, pagarbius santykius su kitais. Perkeldamos realias gyvenimiškas situacijas į princesių pasaulį, šokėjos pasakoja apie kiekvienoje glūdinčią vienintelę ir nepakartojamą asmenybę. Spektaklyje gilinamasi į tarpusavio santykių, asmenybės brendimo, patyčių temas, tad „Pamirštos princesės“ sudomina ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

„Vaikai šiandien, kaip ir visais laikais, turi savo herojus, dievukus ir princeses, kuriais nori sekti, kuriuos nori kopijuoti. Savo spektaklyje kviečiu juos atrasti savyje. Patogiai jaustis savo kailyje, nejusti poreikio kažką kopijuoti“, – pasakojo spektaklio choreografė Inga Kuznecova.

Šokio teatro „PADI DAPI Fish“ spektaklis, pirmąkart publikai pristatytas 2016 metais, spėjo aplankyti ne tik didžiuosius Lietuvos miestus, bet ir sudalyvauti viename didžiausių festivalių vaikams JAV  „Kids Euro festival“, kur buvo parodytas prestižiniame J. F. Kenedžio scenos menų centre, Vašingtone. Lietuvoje spektaklis įvertintas „Padėkos kaukės“ bei „Auksinio scenos kryžiaus“ nominacijomis.

Šokio spektaklis „Pamirštos princesės“ – vasario 25 d. 15 val. Marijampolės dramos teatre. Bilietai – internetu.lt ir Marijampolės dramos teatro kasoje.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1541150022672640/?active_tab=about

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.