Namo Naujienos

Vilkaviškyje minėjo ligonio dieną

1132
0
DALINTIS

Vasario 11 d. – tarptautinė ligonio diena. Ši diena – puiki proga prisiminti sergančiuosius ir visus, kurie juos slaugo ir gydo.  Ji pradėta minėti nuo 1992 m. įvairiomis akcijomis, konferencijomis, susitikimais visame pasaulyje.

Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė rajono švietimo įstaigų ugdytinius/mokinius bei mokytojus prisijungti prie akcijos ir lankstyti „Origami gerves“, kurios vasario 14 d. buvo išdalintos sergantiesiems VšĮ Vilkaviškio ligoninės Slaugos ir Vaikų ligų skyriuose. Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės, įteikdamos gerves, linkėjo ligoniams greičiau sustiprėti ir pasveikti, neprarasti vilties ir tikėjimo.

Taigi, mažiems stebuklams reikia visai nedaug, tik trupučio dėmesio ir nuoširdaus darbo, suteikiant šilumą ir džiaugsmą. Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja visiems ugdytiniams/mokiniams ir mokytojams už bendradarbiavimą, taip pat VŠĮ Vilkaviškio ligoninės vyr. gydytojui, Slaugos ir Vaikų ligų skyrių personalui už galimybę aplankyti ir pasveikinti ligonius.

Visuomenės sveikatos specialistė Edita Jankienė

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.