Namo Naujienos

Po Seimo nario D.Gaižausko veiksmų iš pareigų traukiasi Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovė

6237
10
DALINTIS

Publikuojame Seimo nario padėjėjo Povilo Šlapševičiaus pranešimą:

Praėjusių metų spalio mėnesį į LR Seimo narį Dainių Gaižauską kreipėsi 50 Marijampolės PSPC darbuotojų dėl centro vyr. gydytojos R. Čiuplevičienės galimų viešųjų ir privačių interesų derinimo pažeidimų, dėl galimai neteisingo darbo apmokėjimo ir darbuotojų diskriminacijos, PSPC patalpų suteikimo galimai privačiai savo ir sūnų veiklai, dėl galimų darbo drausmės pažeidimų, tarnybinio transporto naudojimo galimai asmeniniams tikslams ir pan.

Į šią informaciją reaguota nedelsiant, atlikta daugybė veiksmų, galiausiai pagal pateiktą informaciją pradėtas išsamus PSPC veiklos auditas. Jo rezultatai turėtų paaiškėti iki š. m. vasario 27 d. Tačiau jau vasario 22 d. įstaigos darbuotojai buvo informuoti, kad centro vadovė vyr. gydytoja Regina Čiuplevičienė šalių sutarimu pasitraukė iš užimamų pareigų, o konkursas PSPC vadovo pareigoms užimti bus netrukus paskelbtas. „Dėkoju šios įstaigos darbuotojams už išreikštą pasitikėjimą, ryžtingumą, vieningumą, kad nepabūgo kovoti už teisingumą,“ – sakė LR Seimo narys Dainius Gaižauskas.

Povilas Šlapševičius

LR Seimo nario D. Gaižausko padėjėjas – sekretorius

10 KOMENTARAI

 1. kas čia per šūdmalystė? Tai jeigu nustatė krūvą pažeidimų, kas jai leido išeit šalių susitarimu? Ir ką veikia savivaldybės kontrolieriai, jeigu seimo narys turi auditais užsiimt? Kas tada įstatymus leis? Tai gal dar tuos savivaldybės kontrolierius ir visokius auditorius gerai ištirti reikia?

 2. Iš tiesų sunkiai suprantama, jeigu pradėtas auditas, kodėl džiaugiamasi kad asmuo išeina „šalių susitarimu“, greičiausiai dar ir su išeitine kompensacija. Ir kokie tie „veiksmai“ buvo atlikti, kuriais čia giriamasi?

 3. Kada sūduvis parašys kokiomis aplinkybėmis tas pats Gaižauskas po policijos departamento patikrinimo kartu su savo viršiniku iš policijos išėjo?

   • Deja, bet neatspejai. Tos kalbos apie jo darbelius ir uz komisariato duru iseja:-) Vargselis neturi kaip pasireklamuot, tai po darzelius su statkeviciaus tautiniais drabuzeliais lakstyt pradejo:-) Apgailetina!!!

    • Apmaudu,kad kalbama tai,ką Petras ar Jonas pasakė… Žmonės bjaurūs šiais laikais.
     Jam net reklamuotis nereik – darbai patys už save kalba.Džiaukis, kad judinama Marijampolė,švogerių kraštas, o ne lok prie kompo atsisėdęs.Laikas keistis!

   • o kas lig šiol buvo? Kai savi savus susisodinę š visas šmanomas šiltas vietas pinigus plauna, tai čia labai gerai? Gal tau ir gerai, bet net ir tiems, kam „gerai“ pasibaigs blgai, likus tik su debilais vienoj kompanijoj

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.