Namo Aktualijos

Gyventojai merus įvertino prastokai

3004
7
DALINTIS
Geriausiai ir prasčiausiai įvertinti apskrities merai: E. Pilypaitis ir V. Kanevičius

Baigėsi apie mėnesį trukę portale Alfa.lt organizuoti Metų mero rinkimai.

A. Neiberka

Iš Marijampolės apskrities savivaldybių vadovų teigiamai gyventojų buvo įvertinti tik du merai: naujai perrinktas Šakių rajono meras, konservatorius Edgaras Pilypaitis, kurio veiklą teigiamai įvertino net 63.7% gyventojų, 36.3% vertino neigiamai. Teigiamos persvaros pačioje rinkimų pabaigoje pasiekė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras socialdemokratas Algirdas  Neiberka – teigiamai jo darbą įvertino 57.9% balsavusiųjų, 42.1% vertino neigiamai.

Blogiausiai vertinti – mažų savivaldybių Kalvarijos ir Kazlų Rūdos vadovai. Daugiausiai neigiamų įvertinimų sulaukė Kazlų Rūdos savivaldybės meras, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Vytautas Kanevičius. Jo veiklą teigiamai įvertino vos 262 gyventojai, kas sudaro 20.42% procento nuo visų už jį balsavusiųjų. Net 79.58% mero veiklą įvertino neigiamai.

V. Plikaitis

Ne ką toli nuo šio „lyderio“ atsilieka Kalvarijos meras, Partijos tvarka ir teisingumas narys Vincas Plikaitis – 73.05%  balsavusiųjų jo veiklą vertina neigiamai ir tik 26.95% arba 387 gyventojai vertina teigiamai.

Turint tokį pasitikėjimą, galvoti apie antrąją kadenciją turėtų būti sunku. Už šiuos du merus blogiau įvertintas buvo tikriausiai tik Pagėgių meras Virginijus Komskis, kurio veiklą neigiamai įvertino net 87,4 procento gyventojų.

I. Lunskienė

Vos pusmetį Marijampolės savivaldybės mere dirbanti socialdemokratė Irena Lunskienė įvertinta vidutiniškai: 56.8% jos veiklą vertino neigiamai, 43.2% vertino teigiamai.

Geriausiai visoje šalyje buvo įvertinta Kauno mero Visvaldo Matijošaičio veikla: net 77.79% jo veiklą vertino teigiamai. Neblogų įvertinimų sulaukė ir Palangos savivaldybės meras konservatorius Šarūnas Vaitkus, net 67,12 % jo darbą vertino teigiamai.

Redakcija

Rinkimų nuoroda: http://meras.alfa.lt/

7 KOMENTARAI

  1. Melui nėra žodžių. Neiberka, jus nejuokinkite. Tai pats blogiausias meras koks tik kada yra buvęs Vilkaviškyje. Gal jūs žurnalistai ką nors supainiojote. Tik ne Neiberka.

    • Brangusis, tai rodo, kad socialdemokratai dar turi visus svertus savo rankose ir jei nori, gali jais manipuliuoti net ir šioje situacijoje. Manau dauguma supranta realybę.

  2. Žinokite, kad Vilkaviškyje komunistai užėmę visas vietas, tai seniūnai, seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai ir visų įmonių ir įstaigų vadovai. Taip kad…. vadelioja.

  3. Renkama buvo visos Lietuvos, o ne apskrities, tai ir vertinkite Lietuvos mastu, kodėl neparašėte, kad Klaipėdos r. -79,29 proc. Lazdijų r. – 77,71 proc., Vilniaus r. – 73,28 proc. neigiamai įvertnta nedaug atsilieka ir Jurbarko r., tai ką galima lyginti tokias mažas savivaldybes, kur ir nedarbo lygis didžiausias ir visų kitų problemų apstu.

    • Man tiek Klaipėdos, tiek Lazdijų merai mažai rūpi. Man vilkaviškiečiui rūpi mūsų mero reitingai, kurie žinant jo nuveiktus darbus yra perdėti.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.