Namo Aktualijos

Prie starto linijos rikiuojasi kandidatai į merus. Ar paliks Seimą K.Mažeika?

1931
3
DALINTIS

Pirmadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Marijampolės skyrius kandidatu į merus būsimuose Marijampolės savivaldybės mero rinkimuose patvirtino LR Seimo narį Kęstutį Mažeiką. Panašu, kad norėdamas vykdyti rinkiminę kampaniją K. Mažeika turės atsisakyti Seimo nario mandato.

Kandidatą dalyvauti kitais metais vyksiančiuose Marijampolės savivaldybės mero rinkimuose praėjusį savaitgalį patvirtino ir Marijampolės socialdemokratai. Juo tapo dabartinis merės pavaduotojas Povilas Isoda.

Plačiau šiandien apie K. Mažeikos apsisprendimą galima skaityti:

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/dar-vienas-tadas-langaitis-valstietis-kestutis-mazeika-pasiryzes-seimo-nario-kede-keisti-i-mero-56-936060

suduvis.lt

3 KOMENTARAI

  1. Rado ką lygint su Langaiciu, tas bėga, kad viešai nebūtų teisiamas ir su apkalta pašalintas is Seimo. O į Mažeikos darbus pažiūrėjus per pirmus metus tai suprantama jo koncervu ir komunistų korumpuoti valdininkai bijo. Pastatė korumpuotus urėdus į vietą tai su vietiniais problemų nekils

  2. Jis lyg ir aplinkos apsaugos komitetui vadovauja, bet į pažeidimus Karbauskio prie Kauno marių nereaguoja net ir pirštu į juos parodžius.Kam miestui meras su tokiomis politinėmis ir moralinėmis nuostatomis? Na nebent kad ir Marijampolėje savi darytų ką nori?

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.