Namo Naujienos

Kaip atostogaujanti pareigūnė neblaivų pilietį „sutvarkė“

688
0
DALINTIS

Ne tarnybos metu (per atostogas) Marijampolės apskr. VPK pareigūnė, atvežusi savo močiutę į Marijampolės ligoninę, šalia jos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje pastebėjo, jog automobilis „Toyota Hilux“ kliudė stovintį „VW Sharan“ ir bando pasišalinti. Netrukus „Toyota Hilux“ vairuotojas (Marijampolės sav. gyventojas, g. 1964 m.) dar kartą kliudo dabar jau kitą automobilį – „Audi A6“ – ir vėl bando pasišalinti.

Pareigūnė (ne tarnybos metu) nieko nelaukdama savo nuosavu automobiliu užkirto kelią šiai „Toyotai“ ir priėjusi paprašė vairuotojo išsikviesti pareigūnus, kad šie surastų apgadintų automobilių savininkus. Tačiau vairuotojas ėmė priekaištauti merginai, liepė jai patraukti automobilį, o pareigūnus jis pats išsikviesiąs.

Pareigūnė, įtardama, kad asmuo gali būti apsvaigęs, pati ėmė kviesti policiją. Vyras, turbūt įtardamas apie jam nepažįstamos merginos intencijas, priėjo prie jos automobilio, ėmė agresyviai elgtis, atidarinėti automobilio dureles ir siūlyti gražiuoju susitarti. Tačiau pareigūnei tai sukėlė dar didesnį įtarimą, kad asmuo gali būti neblaivus. Laukdama kolegų pareigūnų, mergina pastebėjo, kad asmuo, palikęs automobilį, eina ligoninės kavinės link. Ji šio asmens  „nepaleido“ iš stebėjimo lauko. Atvykę pareigūnai piliečiui nustatė girtumą (2.54 prom. alkoholio), už tai jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.