Namo Laisvalaikis

Įvyko šeštoji inkilų kėlimo šventė

657
0
DALINTIS

Kovo 9 d. surengta kasmetinė, šeštoji inkilų kėlimo šventė „Čiulbėkit, paukšteliai, mylimoj šalelėj“. Šią gražią pavasarinę šventę Marijampolės Mokolų parke inicijavo Marijampolės kultūros centro ir vaikų lopšelio-darželio „Rūta“ bendruomenės.

Šviečiant saulei inkilų kėlimo šventėje noriai plušo ne tik Marijampolės ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai su savo auklėtojais, vyresnieji mokiniai, Marijampolės savivaldybės merės pavaduotojas, Marijampolės pataisos namų administracija ir nuteistieji, Valstybinės miškų urėdijos Marijampolės regioninio padalinio pareigūnai, UAB „Kelranga“ darbuotojai, bet ir Marijampolės RAAD darbuotojai. Marijampolės RAAD kolektyvas grįžtantiems paukščiams šįmet iškėlė 18 naujų inkilėlių bei padėjo kitiems šventėms dalyviams iškelti savuosius.

Kai darbai buvo baigti, o inkilėliai medžiuose paruošti naujiems gyventojams, gamtos mylėtojai atsipūtė, vaišinosi šilta arbata, gardžiomis bandelėmis bei dalinosi patirtais įspūdžiais.

Marijampolės RAAD Marijampolės agentūros informacija

Marijampolės agentūros nuotrauka

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.