Namo Naujienos

Vilkaviškyje viešoje vietoje nepilnametis smurtavo prieš moterį

1609
3
DALINTIS

2018-03-12 apie 14.00 val. viešoje vietoje, esančioje Vilkaviškyje, Nepriklausomybės g., be jokios pateisinamos priežasties prieš moterį (g. 1971 m.) smurtavo nepilnametis (g. 2001 m.) –  užlaužė dešinę ranką bei apdraskė dešinę plaštaką, dėl ko moteris jautė fizinį skausmą. LR BK 284 str.

Marijampolės AVPK informacija

Asociatyvi nuotr.

3 KOMENTARAI

  1. Dagyvenome. Visur žalia šviesa nepilnamečiams, jiems nei pasakyti nei sudrausminti negali, nes tuoj bus ikiteisminis tyrimas, o jie elgiasi bjauriai ir skriaudžia ne tik svetimus, bet ir mokytojus bei savo tėvus.

  2. Gaila,kad niekas nesidomi,nesirupina nepilnameciais,as apsundziau kur tik imanoma,bet nieko ,.
    dziaugiuosi kad dabar ramu ir nematau ju.Kazkada buvo nepilnameciu inspekcija,ten dirbo 3 moterys,visi bijojo pakliuti i ju iskaita.Moterys dirbo savo darba ,kaip priklauso.Dabar jie laisvi,nebaudziami.Gelbekites patys.Sekmes.Birute Fedaraviciene.

  3. Šį straipsnį perskaitė daugiau kaip tūkstantis žmonių, bet tik 2 parašė komentarus. O norime, kad mokytojo profesija iki 2025 metų būtų prestižinė.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.