Namo Naujienos

Gal vilkaviškiečiams jau metas pirkti valtis?

2204
10
DALINTIS
Nepriklausomybės g. šaligatvis

Redakcija gavo vilkaviškiečio Juozo P.  laišką su prašymu paviešinti keletą nuotraukų ir išreikšta viltimi, kad galbūt nors tokiu būdu pavyks sulaukti Vilkaviškio valdžios reakcijos į aprašytą situaciją.

Skaitytojo atsiųstose nuotraukose –  Vilkaviškio m. Nepriklausomybės gatvės šaligatvio dalis prie daugiabučio namo Nepriklausomybės g. 50 ir automobilių stovėjimo aikštelė prie rajono Savivaldybės pastato. „Gal rajono valdžia sureaguos į nuotraukas ir pagaliau pradės Nepriklausomybės gatvės šaligatvio remontą, nes balos ant šaligatvio priverčia pėsčiuosius mindžioti veją arba rizikuojant gyvybe eiti Nepriklausomybės gatvės važiuojamąją dalimi. Automobilių vairuotojai, norėdami pasistatyti automobilį aikštelėje prie rajono Savivaldybės pastato, priversti lipti į balą, nes neapsemtų balomis stovėjimo vietų šioje aikštelėje labai mažai. Rajono valdžios vyrams galvos dėl to neskauda, jie juk nevaikščioja miesto šaligatviais ir nestato savo automobilių šioje bendro naudojimo automobilių stovėjimo aikštelėje,“ – šaligatvių būklę komentuoja gyventojas. Ir čia pat pateikia pasiūlymą: „Iš tikrųjų, gal vilkaviškiečiams pats metas pirkti valtis? Taip būtų išspręstos iškart dvi problemos: ir kojos liktų sausos, ir rajono valdžios vyrai būtų išvaduoti nuo papildomo galvosūkio“.

Aikštelė ties rajono Savivaldybe

10 KOMENTARAI

  1. Taip taip, vakar kaip tik ėjau tuo šaligatviu, tai kažkoks košmaras! Ir tai ne tik prie to vieno namo, prie PC „Norfa “ irgi tas pats, tenai jau ir pievos nebelikę…..viena didelė košė!

  2. Šakių buvęs meras garsėjo tuo, kad vogė iš rajonui skirtų lėšų, bet pažiūrėkim kaip tvarkomi Šakiai, bei kaip būdavo prižiūrimi rajono keliai… Tuo metu(kaip beje ir dabar) Šakių rajono šalutiniai keliai(žvirkeliai) būdavo (ir yra) geriau prižiūrimi ir tvarkomi, nei Vilkaviškio krašto pagrindiniai keliai… Kyla tuomet klausimas: jei buvęs Šakių meras net ir vogdamas geriau tvarkė miestą bei rajono kelius, tai kur yra naudojamos Vilkaviškiui skirtos lėšos? Ar šiam rajonui valstybė išvis neskiria jokių finansų, priešingai nei kitiems rajonams?

    • P.S. turiu omenyje, straipsnius, kur buvo rašoma, kad buvęs Šakių meras be projektų ir niekieno žinios išasfaltavo profesinės mokyklos, esančios Šakių rajone, stovėjimo aikštelę ir kt. …

  3. Na pavasatis atlydys ir lietus atėjo netikėtai tik Vilkaviškyje per atlydį susitelkia balos ir tik Vilkaviškiečiams tai sukialia didžiausias bėdas vadinasi mes gyvenam gerai ir neturim jokių problemų jei dvi balos ant šaligatvio ankstyvą pavasarį gyvenimą gadina

  4. O jus atvažiuokite į Pilviškių miestelį. Vat tai pamatysite ko nematė. Pilviskiuose visos gatvės zvyruotos yra neisvaziuojamos. Pilviškių seniūnas Judickas daug metų sėdi seniūnijoje ir kaaa veikia neaišku ir uz ką jam mokamas atlyginimas. Aišku, jis žmonės skaito NIEKU, jei koks ir nuskęsti purve, tai kas čia tokio. Tenka daug važinėti, bet tokios betvarkės kaip Pilviškiuose neteko niekur matyti. Ir kiek dar laiko tęsis šį betvarkė. Gal laikas pilviskieciams dairytis kito seniūno..

  5. Mieste nors sviesa dega,o Vytauto gatveje atvaziujant nuo Marijampoles,kaireje puseje is vis nera saligatvio,niekada ir nebuvo nors ten istisai gyvenamieji namai,kaip uzgesina sviesas gatveje,o auto vaziuoja su ilgomis,tai vos i griovi nepatenki …..ir ka visiems nusispjaut.Vargstam visi.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.