Namo Naujienos

Miesto vadovams – pasiūlymas sėsti į neįgaliojo vežimėlį

1324
0
DALINTIS

Į redakciją kreipėsi neįgali Vilkaviškio miesto gyventoja dėl S. Nėries g. šaligatvio ruožo remonto, nes miesto seniūnas, pasak jos, nereaguoja į žmonių prašymus jį suremontuoti.  Moteris atsiuntė tokį tekstą:  

Gyvenu Vilkaviškyje, S.Nėries gatvėje, esu neįgali, judu vaikštynės su ratukais pagalba. Dažnai tenka judėti S. Nėries gatvės neremontuota šaligatvio dalimi tarp Vienybės ir Statybininkų gatvių ir kiekvieną kartą turiu su vaikštyne išeiti į šios gatvės važiuojamąją dalį, nes nepajėgiu judėti sutrūkinėjusiomis, nelygiomis, medžių šaknų iškilnotomis šaligatvio plytelėmis. Siūlau kuriam nors iš rajono Savivaldybės vadovų arba Vilkaviškio miesto seniūnui sėsti į neįgaliojo vežimėlį ir pervažiuoti šiuo šaligatvio ruožu – manau, kad be kitų žmonių pagalbos nepavyktų. S.Nėries gatvės šaligatvis nuo jos pradžios iki pabaigos suremontuotas, tik šis ruoželis paliktas neremontuotas. Negi rajono Savivaldybės valdžia neįgali suremontuoti  S. Nėries gatvės šaligatvio 80 m ilgio  ruoželio?

Genovaitė S.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.