Namo Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Marijampolės pataisos namais

924
0
DALINTIS

Balandžio 10 d. Marijampolės kolegija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Marijampolės pataisos namais. Sutartis sudarys naujas galimybes teisės ir socialinio darbo studentams atlikti profesinės veiklos praktikas Pataisos namuose, padės tobulinti teisės ir socialinio darbo studijų programas, kelti Pataisos namuose dirbančių specialistų kvalifikaciją.

Pasirašydamas sutartį Pataisos namų direktorius Regimantas Kavaliauskas pasidžiaugė, kad jų įstaigoje dirba per 50 Marijampolės kolegijos absolventų. Daugiausia jie yra baigę teisės studijų programą, tačiau yra nemažai ir socialinio darbo studijų programos absolventų, pastaruoju metu praktikas dažnai atlieka būsimieji teisininkai.

Kolegijos direktorius dr. Vaidotas Viliūnas Marijampolės pataisos namus įvardijo vienu didžiausių kolegijos socialinių partnerių, kur jau eilę metų sėkmingai įsidarbina gausus būrys kolegijos absolventų, ir išreiškė viltį, kad bendradarbiavimas tarp abiejų institucijų dėka naujos sutarties toliau dar labiau  plėtosis.

Po sutarties pasirašymo įvyko apskrito stalo diskusija, kurioje dalyvavo kolegijos administracijos, Marijampolės pataisos namų ir Marijampolės apylinkės prokuratūros atstovai, teisės studijų programos komiteto bei Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto dekanato nariai. Jos metu pasidalinta idėjomis, kaip toliau galėtų būti vystomos teisės studijos Marijampolės kolegijoje atsižvelgiant į socialinių partnerių ir darbdavių poreikius.

Kęstutis Traškevičius, ESDF dekanas

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.