Namo Naujienos

Už narkotikų disponavimą bei poveikio liudytojui darymą – teisiamųjų suolas

753
0
DALINTIS

Marijampolės apylinkės prokuratūra (Vilkaviškis) baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame kaltinimai pareikšti trims asmenis. Du iš jų, kaip įtariama, disponavo narkotinėmis medžiagomis, turėdami tikslą jas platinti, o trečiajam gresia atsakomybė už tai, kad galimai darė poveikį liudytojui.

Šių metų pradžioje Vilkaviškio rajono policijos pareigūnai sustabdė automobilį Audi A4, kurį vairavo 28 metų D. O. Automobilyje drauge su juo važiavo dar vienas vyras, tapęs įvykio liudytoju. Automobilio bagažinėje, po medžiagine danga, ertmėje buvo rastas paketas, įdėtas į juodos spalvos maišelį. Apžiūrėjus paketo turinį, policijos pareigūnai rado žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiagą, skleidžiančią specifinį aitrų kvapą.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad automobilį vairavęs D. O. iš 22 metų kėdainiečio P. S pirko narkotikus, su tikslu juos platinti. Už 50 gramų narkotinių medžiagų buvo sumokėta 300 eurų. D. O teigimu, įsigytus narkotikus jis planavo parduoti bei už juos gauti apie 700 eurų.

Po automobilio, kuriame rasta narkotinių medžiagų, sustabdymo bei kaltinamojo D. O. sulaikymo, pastarojo brolis užsipuolė liudytoju tapusiu, drauge su D. O. mašinoje buvusį E. A. Vyras jam grasino, bandė jį paveikti, kad liudytojas duotų melagingus parodymus. Prieš liudytoją buvo naudojamas psichologinis smurtas.

Šiam tyrimui vadovavo bei jį kontroliavo prokurorė Agnė Kubiliūtė. Ikiteisminį tyrimą atliko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato Veiklos skyrius.

Baudžiamajame kodekse nurodyta, kad už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti gresia laisvės atėmimas nuo dviejų iki aštuonerių metų. O už poveikio liudytojui darymą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Byla jau visai netrukus bus pradėta nagrinėti Marijampolės apylinkės teismo Vilkaviškio rūmuose.

Šaltinis: prokuraturos.lt

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.