Namo Aktualijos

Atnaujinta informacija apie Marijampolės gyventojams centralizuotai tiekiamą vandenį

938
0
DALINTIS

Po praėjusią savaitę Marijampolės mieste tiekiamame geriamajame vandenyje pastebėtų pavienių bestuburių lervų UAB „Sūduvos vandenys“ per savaitgalį atliko vandentiekio sistemos filtrų plovimo ir vandens chloravimo, neviršijant sveikatai saugių koncentracijos ribų, veiksmus. Šiuo metu dar vykdomas pačių vandens filtrų chloravimo procesas. Visą laikotarpį nuo pirmųjų pastebėjimo požymių įmonė kontroliavo abi vandens tiekimo stotis. Ir toliau specialistai stebės vandens kokybę. Anot įmonės direktoriaus Algio Kadišiaus, bus pasirinkta iki 30 stebėjimo taškų (vandentiekio įvadų) visoje aptarnaujamos teritorijos vandentiekio sistemoje ir bus imamos vandens analizės.

Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, remdamasis laboratorinių tyrimų rezultatais ir mokslinių tyrimų duomenimis, informavo, kad geriamajame vandenyje rastos bestuburių lervos nekelia pavojaus žmonių sveikatai, tačiau yra nepriimtinos. Gyventojams rekomenduojama gėrimui ar maistui gaminti skirtą vandenį virinti, iki kol vandens kokybė nekels jokių abejonių.

Gyventojai ir toliau bus informuojami apie geriamojo vandens kokybę.

UAB „Sūduvos vandenys“ informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.