Namo Naujienos

Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

536
0
DALINTIS

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko balandžio 15 d. apie 17.45-18.10 val. Marijampolėje, Žemaitės g. 22, PC „Lidl“ automobilių stovėjimo aikštelėje. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas važiuodamas nesilaikė būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono ir kliudė stovintį automobilį „Ford Focus“, valst. Nr. JUA 099, ir jį apgadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Kitas Kelių policijos skyriuje tiriamas įvykis įvyko balandžio 11 d. apie 19.00 val. Marijampolės sav., Mokolų k., Mokyklos g., prie klubo „Lūna“. Eismo įvykio metu tamsiai rudos „bordo“ spalvos automobilio „Audi“ (valstybinio numerio ženklai nežinomi) vairuotojas nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepasirinko saugaus tarpo iš šono, dėl ko lenkdamas ir grįždamas į savo eismo juostą kliudė važiuojantį ir lenkiamą automobilį bei jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje Kudirkos g. 61 (1 kab.) arba paskambinti  tel. (8 700) 65829.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.