Namo Naujienos

Vyrai, gal jau užteks – baloj varlės baigia užsijuokt

1726
1
DALINTIS

Jau kurį laiką pasižadėjau sau ir Marytei į politiką nesikišt. Žmona pyksta, kad be reikalo nervuojuosi, trinka ritmas, šokinėja spaudimas, ale vis tiek žiūriu, kas čia pas mus su ta didžiąja politika vyksta, ir negaliu ištylėt.

Vos ankstyvą rytą išeinu į kiemą, atrodo, mano kūdroj visos varlės juokais netrivoja, bet ne iš manęs, o iš tų sakinių, kuriuos randu internete ar išgirstu per televizorių sakant mūsų valdžios vyrus.

Nors kartais tai, kai pagalvoju, net šiurpas paima – štai ministras gavo raštišką kaimynės paliudijimą, kad ši matė, kaip jis su žemės savininku bendravo, vadinasi, susitarė… Kaimynės, žinia, viską mato. Štai dabar sėdžiu ir galvoju – kaime viena mergina pasigimdė vaikelį ir niekas neprisipažįsta, kieno. O merginukė tokia kvacka, kaip mes kaime sakom, bendraujanti, ir aš ne kartą smagiai pasilabinau ir apie šį bei tą gatvėj sutikęs paplepėjau. Turbūt ne viena kaimynė matė.

Tai dabar raukau kaktą ir galvoju – o jeigu kaimynė Kostė dabar paliudys, kad aš su ja bendravau, vadinasi, turėjau santykių? Dar ims ir pripaišys man tą vaikelį ant senatvės…. Gal reiktų dėl visa ko paprašyt Marytės, kad parašytų raštišką liudijimą, kad mano patranka jau kuris laikas užrūdijus? Kaip manot?

O jeigu rimtai, noriu kreiptis į valdžios vyrus – supraskit, pagaliau, vyrai, mes nesam nei kvailiai, nei prasigėrėliai, kaip galbūt jums kartais atrodo. Nereikia iš mūsų tyčiotis. Man gėda dėl jūsų tokių veiksmų. Atėjot mėšlinais batais į ministerijas, tai nors nemeluokit, kad tą mėšlą ant parketo radot. Neklimpkit dar giliau, nes bus gėda žmonėms į akis žiūrėti.

Sauliau, būk vyras, įspirk į užpakalį tam Broniui, ar taip jau labai to Ramūno bijai? Juk net mano anūkas žino, kad policininkas neturi nieko bijoti.

Algirdas Basanavičius

1 komentaras

  1. Tikras policininkas nieko ir nebijo, bet toks į valdžią niekad ir nepapuls. Greitą karjerą padaro ,,šestiorkos“, tipo toki, kurie be muilo į tam tikrą vietą sulenda.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.