Namo Laisvalaikis

Kviečiame į naktinį pėsčiųjų žygį „Naktiniai balsai“!

848
0
DALINTIS

Minėdama Pasaulinę aplinkosaugos dieną, Vištyčio regioninio parko direkcija š. m. birželio 2 d. (šeštadienį)  21.30 – 22.00 val. kviečia visus gamtos mylėtojus į pirmąjį naktinį pėsčiųjų žygį „Naktiniai balsai“.

Keliaudami nakties migla apgaubtomis Vištyčio pievomis, išraiškingais lauko ir miško keliukais, kopsime ant vaizdingo Vištyčio piliakalnio, aplankysime gūdų Vištytgirio mišką, klausysimės naktinių paukščių ir žvėrių balsų, ausis „kaitinsime“ paslaptingomis ir stipriomis griežlių melodijomis.

Keliausime apie 15 kilometrų, 4-5 valandas.

Rinksimės 21.30-22.00 val. prie stoginės, esančios kelio Vištytis – Varteliai antrame kilometre, prie kelio į Vištyčio Lauko II kaimą, Vištyčio sen., Vilkaviškio r. (418475, 6035138 LKS).

Automobilius paliksime šalia esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Žygio dalyvio mokestis – 3 eurai (atsiskaitymas grynaisiais žygio dieną).

Jaunesni kaip 16 metų asmenys gali keliauti tik  su juos lydinčiais suaugusiais.

 Kad praleistas laikas būtų malonus, rekomenduojame su savimi turėti puodelį arbatai, lengvų užkandžių, gėrimų, taip pat  deglą  arba žibintuvėlį, avėti patogią avalynę. Nepamirškite pasiimti į kelionę apsauginių priemonių nuo mašalų ir uodų.

Jūsų nukeliautus kilometrus atžymėsime Šimtmečio keliautojo pase. Nepamirškite pasiimti.

Būtina išankstinė registracija iki gegužės 31 dienos (ketvirtadienio), tel. 8-342 63532, el.p. v.simanauskiene@vistytis.lt arba Vištyčio regioninio parko Facebook paskyroje.

Skubėkite registruotis, nes dalyvių skaičius ribotas! Iki susitikimo naktiniame Vištyčio regioniniame parke!

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.