Namo Naujienos

Vilkaviškio darželiams padovanoti šiltnamiai

754
1
DALINTIS

Gegužės 18 d., 10:00 val. Vilkaviškio lopšelyje-darželyje „Eglutė“ (adresu: S. Nėries g. 31A, Vilkaviškis) vyks Žemės ūkio rūmų inicijuoto projekto „Auginu Lietuvai!“ šiltnamio atidarymas. Šiltnamį darželinukams dovanoja Vilkaviškio rajono savivaldybė ir Lietuvos kailinių žvėrelių augintojų asociacija (vadovas Česlovas Tallat-Kelpša).

Gegužės 18 d., 12:30 val. Vilkaviškio lopšelyje-darželyje „Pasaka“ (adresu:Dariaus ir Girėno g. 2, Vilkaviškis) vyks Žemės ūkio rūmų inicijuoto projekto „Auginu Lietuvai!“ šiltnamio atidarymas.

Šiltnamį darželinukams dovanoja Vilkaviškio rajono savivaldybė ir Lietuvos kailinių žvėrelių augintojų asociacija (vadovas Česlovas Tallat-Kelpša).

Žemės ūkio rūmai, drauge su Lietuvos savivaldybių asociacija inicijavo projektą „Auginu Lietuvai!“, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti, kurio tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi žemės ūkiu.

Projekte dalyvavo ir fotonuotraukas konkursui „Auginu pats – auginu Lietuvai!” atsiuntė 93 miestų ir rajonų ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir globos namų auklėtiniai. Iš jų 44 įstaigų fotonuotraukos balsavimo metu surinko daugiausiai simpatijų (patiktukų). Konkurso nugalėtojams dovanojami šiltnamiai.

Palaikyti iniciatyvą buvo kviečiamos visos šalies savivaldybės.

Žemės ūkio rūmai nuoširdžiai dėkoja palaikiusiems iniciatyvą ir prisidėjusiems prie jos įgyvendinimo.

ŽŪR informacija

1 komentaras

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.