Namo Naujienos

Kaimynų diena Šiaudiniškiuose

1249
0
DALINTIS

Šiaudiniškių kaimo bendruomenė gegužės 26 dieną kvietė Kybartų seniūnijos bendruomenes į gražų, smagų, nuotaikingą renginį „Kaimynų diena“. Šis renginys – tai dar viena dovana Lietuvai. Jo tikslas buvo suburti aplink gyvenančius žmones į vieną vietą, pabendrauti, pasidalinti savo patirtimi.

Galime pasidžiaugti, kad mūsų kaimynai iš gretimų kaimų bendruomenių yra draugiški ir dauguma jų atvyko, pasibuvo, pabendravo, smagiai laiką leido. Renginio metu dalyviai varžėsi viktorinoje apie gretimus kaimus, dalyvavo įvairiose rungtyse ir estafetėse.

Smagu, kad šis renginys sulaukė ir svečių – tai Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas, Kybartų seniūnijos vyr. specialistas Dainius Kovas. Renginio metu visi norintieji galėjo išbandyti jėgas žaisdami tinklinį, kurį laimėjo Gudkaimio bendruomenės dalyviai. Jiems buvo įteikta Seimo nario Kęstučio Smirnovo taurė. Šventinę nuotaiką palaikyti padėjo Virbalio kultūros namų kapela „Pliumpa“.

Visi „Kaimynų dienos“ dalyviai buvo pagerbti dovanėlėmis – Šiaudiniškių kaimo bendruomenės kurtais vaistažolių maišeliais. Dėkojame visiems, kurie savo gerais darbais ir idėjomis prisijungė organizuojant šį gražų renginį. Ypatingą ačiū sakome visiems žmonėms, kurie rado laiko ir sudalyvavo šiame renginyje, dėkojame bendruomenėms, kurios aktyviai dalyvavo. Mūsų visų bendromis pastangomis šią dieną turėjome tokias nuostabias akimirkas.

Rusų išmintis sako: pirkite ne namą, bet kaimynus. Juk esame visi kaimynai, nesvarbu, ar gyvename kitame kaimo gale, ar gretimame kaime, mes visi esam kaimynai. Ir atminkite – kaimynas gali būti pats artimiausias žmogus, ar bėda jus ištiks, ar pasidžiaugti norėsis. Išlaikykim šį ryšį, išlikim artimi.

Šiaudiniškių bendruomenės pirmininkė Irena Senkuvienė

Šiaudiniškių seniūnaitė Eglė Kazakevičienė

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.