Namo Naujienos

Kybartų gimnazijoje – paskutinio skambučio šventė

1377
0
DALINTIS

Penktadienį nuo pat ankstyvo ryto šurmuliavo paskutinio skambučio autoriai – Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos dvyliktokai. Gimnazijos sporto salėje įvyko paskutinio skambučio šventė pavadinimu „Žmogaus sauga“, apie kurią susirinkusiems įtaigiais vaidinimais, muzikiniais intarpais ir padėkos žodžiais puikiai papasakojo abiturientai.

Šventės metu netrūko jautrių akimirkų, kuomet skambėjo pirmųjų mokytojų, tėvelių sveikinimai bei gražių linkėjimų žodžiai. Gimnazistams linkėjimus dalino Kybartų seniūnas Romas Šunokas bei humoro nestokojantis klebonas Vaidotas Labašauskas.

Gimnazijos direktorius Saulius Spangevičius renginio pabaigoje dvyliktokams įteikė diplomus už įvairias olimpiadas, gerą lankomumą, gimnazijos vardo garsinimą ir kitas padėkas.

Abiturientams linkime gero ir saugaus skrydžio, puikių rezultatų artėjančiame egzaminų ir savo pasirinkimų etape. Dalinamės paskutinio skambučio akimirkomis.

Kristina Radzevičienė

Autorės nuotraukos

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.