Namo Naujienos

Tyrimo bombai sprogus (???)

1316
1
DALINTIS

Mums buvo žadama, o ypač Marijampolėje ėjo gandas – kai Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas baigs darbą, sprogs didžiausia politinė bomba per 25 metus. Sakė, kad čia bus bent jau „mother of all bombs“ lygio smūgis politinei sistemai. Neliks akmens ant akmens, žemė bus išdeginta, o visi susodinti ir partijos išsprogdintos.

Na ir štai. Bomba sprogo – NSGK tyrimą baigė. Perskaičiau visas publikacijas šia tema, analizavau visą medžiagą… Joje atradau kokius du trečdalius informacijos, kuri buvo jau anksčiau skelbta. Daug dalykų, kurie buvo aiškūs ir be tyrimo, gal tik jie nebuvo žinomi valstiečių naujokams, kurie iki patekimo į Seimą valstybės reikalais visiškai nesidomėjo. Nauja ir įdomu yra MG Baltic įtakos schema, kurią puikiai jau kiek anksčiau parodė STT (paimdama Masiulį) ir VSD. Keista yra tai, kad sąmoningai nutylima, jog LEO LT kūrė Lietuvos valstiečių liaudininkų (dabar LVŽS) ministras Vytas Navickas. Keista, kad Rosatom faile yra didelis tarpas 2012 metais, t.y. jų įtaka Visagino AE referendumui. Gal nėra todėl, kad ten aktyviai veikė ir Ramūnas Karbauskis? Nėra ir išvadų, kaip koncernų įtakas sustabdyti šiandienos Seime (ping  „Agrokoncernas“, „Vičiūnų grupė“, „Senukai“).

Ilgai galvojau, ką daugiau parašyti ir… Nusprendžiau, kad gal geriau verta paklausti, o ką jūs manote apie visą šitą „bombą“?

Andrius Vyšniauskas

Marijampolės savivaldybės tarybos  narys

1 komentaras

  1. Policija vaduodama įkaitus naudoja garsines ir šviesines bombas,kad nukreipti nusikaltėlių dėmesį nuo įkaitų.Jie trumpam apkurtinami ir apakinami,kol atliekamas vadavimas.Vat tokią bombelę susprogdino ir komitetas.Gal todėl,kad ten buvę policininkai.Tik va, nuo ko ta bombele buvo nukreiptas dėmesys.Turėtų būti kažkas vertingesnio ir daug reikšmingesnio nei jau ir teismuose mušamas koncernas mg….

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.