Namo Naujienos

Kybartų „Saulės“ progimnazijoje antrą kartą organizuotas renginys „Naktis mokykloje“

1642
0
DALINTIS

Birželio 8-osios vakarą Kybartų „Saulės“ progimnazijoje  antrą kartą organizuotas renginys „Naktis mokykloje“. Šiemet į renginį rinkosi ne tik mūsų progimnazijos septintokai, bet atvyko ir svečiai – Prienų rajono Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai bei juos lydintys mokytojai R. Valančienė, A. Marcinkevičienė, K. Žilinskas.

Linksmai  nusiteikę renginio organizatoriai – progimnazijos pedagogų komanda – I. Linkevičienė, D. Leonavičienė, J. Dabrišienė, A. Pasaulytė, J. Abraitienė,  I. Galeckienė, E. Čeponytė,  J. Arlauskaitė, D. Vaitkevičius – pažadėjo, kad naktinis renginys bus jaukus, linksmas ir visiems įsimintinas.

Džiaugiamės, kad ir šiemet mums geranoriškai padėjo savanoriai – jogos mokytoja Eugenija Saurusevičienė kantriai mokė jogos paslapčių, su kareiviška kasdienybe supažindino  pernai naktinėtojus itin sužavėjęs krašto apsaugos savanoris Deividas Jakimavičius. Visų dalyvių plojimais sutiktas, susižavėjimo šūksniais palydėtas kinologo Edmundo Sakalausko, jo kolegos Ryčio Paparčio  ir kartu atvykusių keturkojų pareigūnų – belgų aviganių įspūdingas pasirodymas.

Džiugu, kad į savanorišką veiklą įsijungė buvusi progimnazijos mokinė, būsima gydytoja Simona Daubaraitė, kartu į komandą pakvietusi ir savo kolegą Gerardą Sokolovą. Būsimieji medikai naktinėtojams parengė linksmą protmūšį ir visus dalyvius apdovanojo prizais.

Etikos mokytoja Agnė Nacevičienė supažindino su dailės terapijos paslaptimis, o šokių žingsnelių mokė ir estafečių rungtis organizavo progimnazijos aštuntokės mokinės K. Kušlevičiūtė, M. Vieraitytė, G. Skeltytė ir E. Matveičikaitė.

Laikas neprailgo, nes viena veikla keitė kitą – originalūs komandų prisistatymai, karaokė, orientacinių įgūdžių reikalaujanti „Lobio paieška“, diskoteka ir, aišku, kino filmo peržiūra truko iki paryčių.

Ankstų birželio 9-osios rytą kvietimas mankštintis nebuvo sutiktas labai entuziastingai, nes nuovargis darė savo. Tačiau pasimankštinę vėl pralinksmėjome, tvarkėme mokyklos erdves, o išlydėję svečius atgal į Balbieriškį, į namus skirstėmės ir mes.

Renginio organizatorių nuomone, tokie renginiai skatina jaunimo bendruomeniškumą, stiprina tarpusavio supratimą. „Naktis mokykloje“ – geras pavyzdys, kaip sudominti jaunimą įvairiomis veiklomis. Nuoširdus ačiū visiems, padėjusiems organizuoti šį renginį, už draugystę, svečiams – už draugiškumą, supratingumą ir laiką, praleistą kartu. Na, o šauniesiems progimnazijos septintokams – už optimizmą ir gerą nuotaiką.

Ingrida Linkevičienė

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.