Namo Naujienos

VTEK tiriamas UAB „Marijampolės  apskrities atliekų tvarkymo centras“ direktoriaus pavaduotojo bei valdybos narių elgesys

852
0
DALINTIS

Kaip informuoja Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK), 2018-07-04 d. pradėti tyrimai dėl UAB „Marijampolės  apskrities atliekų tvarkymo centras“ (MAATC) direktoriaus pavaduotojo Tautvydo Zavecko bei valdybos narių Dariaus Bunikio, Valdo Tumelio, Mindaugo Lelešiaus ir Arvydo Šlėderio elgesio. Aiškinamasi, ar jie nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Atsižvelgiant į tai, kad 100 proc. MAATC akcijų valdo Marijampolės, Vilkaviškio rajono, Šakių rajono, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybės, MAATC valdybos nariai, o taip pat bendrovės vadovas ir jo pavaduotojas turi pareigą deklaruoti privačius interesus. Jų deklaracijos, pagal VPIDVTĮ, yra viešos ir skelbiamos VTEK interneto svetainėje. Tyrimai pradėti žiniasklaidos atstovų atsiųsto paklausimo pagrindu ir patikrinus, kaip MAATC vadovas ir jo pavaduotojas bei valdybos nariai deklaruoja privačius interesus.

VTEK informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.