Namo Aktualijos

Vaiką su plyštančiu apendicitu Marijampolės greitoji vežė stoviniuodama nusipirkti braškių

2333
1
DALINTIS

Kaip rašoma naujienų portale 15min.lt, marijampolietė tikina išgyvenusi tikrą košmarą, kai nuo skausmo besiraitantį vaiką, kuriam reikėjo skubiai operuoti apendicitą, iš vienos į kitą ligoninę vežusios greitosios pagalbos slaugytoja kelionės metu užsuko namo, o vėliau du kartus prašė sustoti, kad nusipirktų braškių. Slaugytojos viršininkas sako, kad kelias tarp dviejų ligoninių buvo įveiktas netgi greičiau nei visada, ir prašo žmogiškumo: slaugytoja braškes pirko vyrui, gulinčiam ligoninėje, į kurią vyko.

Pirmą kartą išsuko pas slaugytoją namo

Kaip pasakojo Jolita, pilvo skausmus kenčiantį sūnų šeimos gydytoja nusiuntė tiesiai į Marijampolės ligoninę, kadangi įtarė apendicitą. Čia vaikui buvo atlikti visi reikalingi tyrimai, ir spėlionės buvo patvirtintos. Teko skubiai vykti į Kauno klinikas, kadangi Marijampolėje vaikams operacijos neatliekamos.

„Paprašėme, kad mus vežtų su greitąja, nes buvo jau vakaras, kaip tik prasidėjo miestuose spūstys, todėl tikėjomės, kad su švyturėliais į ligoninę atvyksime greičiau. Taigi atvažiavo greitoji, vaikas buvo paguldytas, o aš sėdau šalia kaip lydintis asmuo. Prasidėjo mūsų kelionė į klinikas.

Pajudėję iš Marijampolės ligoninės, išsukome iš pagrindinio kelio. Dar mintyse pagalvojau: koks protingas vairuotojas, nori išvengti spūsčių ir važiuoja, kur jų nebus. Tačiau netrukus pasirodė, kad iš pagrindinio kelio išsukome daugiabučių, kur gyvena mus vežusi slaugytoja, link.

Kai sustojome prie jos namo, ir slaugytoja užbėgo namo, vėl pradėjau save raminti, kad gal pamiršo kokius nors dokumentus, kurių jai reikės Kaune. Tai truko apie 5 min. Kai pajudėjome, vairuotojas pasuko senu keliu, nevažiavo magistrale, kuri dabar tvarkoma, tačiau visiškai neskubėjo. Jie važiavo pasiplepėdami, be garsinio signalo ir švyturėlių, nors vežė vaiką operacijai su jau išvešėjusiu apendicitu. Man buvo šokas, bet stengiausi palaikyti savo sūnų, kuris jau kentė baisius skausmus“, – teigė moteris.

Pirmosios braškės buvo per brangios, todėl sustojo kitų

Dar labiau ji nustebo, kai greitoji netikėtai sustojo aikštelėje, kurioje žmonės prekiavo uogomis. Slaugytoja išlipo iš automobilio ir nuėjo nusipirkti braškių, tačiau grįžo tuščiomis, nes jos pasirodė pernelyg brangios.

„Tąkart nuraminau save – na, gal labai reikia žmogui tų braškių. Pajudėjome toliau – be švyturėlių ir neskubėdami. Tačiau kai antrą kartą sustojome pirkti braškių, tai mane jau išmušė iš pusiausvyros ir aš pradėjau reikšti nepasitenkinimą: „Jūs vežate vaiką operacijai ir drįstate tris kartus sustoti, du kartus – dėl braškių. Jūs gal juokaujate?“ Vairuotojas turbūt nesitikėjo tokios mano reakcijos ir tiesiog tylėjo, bet slaugytoja ramiu veidu atsakė: „Tai kas čia tokio, kad mes sustojome? Ar jau labai daug to jūsų brangaus laiko sutrukdėm?

Tuomet aš jau pakėliau balsą. Vaikas raitosi skausmuose, o mes išvažiavome pasivažinėti, kad slaugytoja nusipirktų braškių. Ir paklausiau, kodėl jie negalėjo to padaryti grįždami iš Kauno. Tuomet ji jau „pakeitė plokštelę“ ir pradėjo pasakoti, kaip jos vyras sunkiai serga ir kad braškes pirko jam. Esą visi turime problemų. O aš pasakiau, kad man „nusišvilpti“ ant jos problemų. Mano problema guli štai čia, vaikui reikalinga skubi chirurgo pagalba, ir kvietėmės greitąją, kad kuo greičiau pakliūtume į Kauno klinikas, o ne braškių pirkti“, – piktinosi pašnekovė.

Visą straipsnį skaitykite čia: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/vaika-su-plystanciu-apendicitu-greitoji-veze-stoviniuodama-nusipirkti-braskiu-1028-999138

Šaltinis: 15min.lt

1 komentaras

  1. Būtų juokinga , jeigu nebūtų graudu…. ant kiek žmonės jaučiasi nebaudžiami ir visagaliai, kad taip elgelgiasi? Juk negalima valdiškos transporto priemonėms naudoti savo reikmėms, o čia kur nori važiuoja, kur nori stoja ir net nekreipia dėmesio , kad ligonis automobilyje guli.

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.