Namo Naujienos

Marijampolėje švenčiami palaimintojo Jurgio Matulaičio MIC atlaidai

634
0
DALINTIS

Liepos 8–15 dienomis Vilkaviškio vyskupija tradiciškai švenčia palaimintojo Jurgio Matulaičio MIC atlaidus. Visą savaitę maldininkai iš visos vyskupijos renkasi į Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo baziliką ir, pradėję 11 val. katecheze, vėliau meldžiasi rožančių ir dalyvauja 12 val. šv. Mišiose.

Kiekvieną dieną buvo meldžiamasi skirtingomis intencijomis: šeimas, tikybos mokytojus, katechetus, visus švietimo bei žiniasklaidos darbuotojus, Caritas, Maltos ordino, Kolpingo draugijos narius ir visus socialinius darbuotojus bei savanorius, Krašto apsaugos, teisėsaugos, Priešgaisrinės gelbėjimo ir visų bendro gėrio tarnybų darbuotojus.

Ateinančiomis dienomis bus meldžiamasi už: ligonius ir neįgaliuosius, gydytojus ir visus ligoniais besirūpinančius, maldos grupių, tikinčiųjų draugijų, bendruomenių ir judėjimų narius, vyskupus, kunigus, diakonus, seminaristus, vienuolius ir vienuoles bei pasauliečių institutų narius. Pagrindinę iškilmių dieną – sekmadieniį – melsimės, prašydami pal. Jurgio Matulaičio užtarimo Tėvynei Lietuvai.

Sekmadienį, pagrindinės atlaidų dienos kontekste, taip pat vyks nuostabus koncertas.

Po 12.00 val. vyksiančių Šv. Mišių Marijampolės Šv. ark. Mykolo bazilikoje, kurias aukos Lietuvos vyskupai, tikintieji bu kviečiami bendrystės laikui (agapei) Marijonų vienuolyno sode.

14.00 val. – ten pat, Marijonų vienuolyno sode – ypatingas koncertas. Gros tikras mūsų šalies pasididžiavimas – Lietuvos kariuomenės orkestras. Dainuos solistas Edmundas Seilius. Tai puiki proga marijampoliečiams ir miesto svečiams pasimėgauti muzika ir pasidžiaugti bendryste.

Smulkesnę programą galima rasti čia: http://www.marijampolesbazilika.lt/index.php?id=129&ncid=1&nid=762

Organizatorių informacija

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.