Namo Naujienos

Kybartietės darže – įspūdingo dydžio pomidorai

1937
1
DALINTIS

Kybartuose, atokiau nuo miestelio centro gyvenanti ponia Sigita kiekvienais metais savo žemės sklype augina įvairių rūšių pomidorus, kurie užsukusius svečius sudomina savo spalvomis, forma, bei įvairove.

Moteris pasakoja, kad šiais metais jos lauko lysvėje galima pamatyti išskirtinio dydžio pomidorų, kurių svoris siekia net iki 2 kilogramų. Tenka apgailestauti, kad to vaizdo, kurį matėme mes, nuotraukomis perteikti tiesiog neįmanoma, tačiau akivaizdu, kad tokio dydžio pomidorus žmonių smalsumas tik dar labiau paskatina augti.

Kybartietė pastebi, kad lauke šiais metais dera kur kas geresnis pomidorų derlius nei šiltnamyje, kur moteris augina kekinius bei vyšninius pomidorus, kurie lauko gigantams tampa tikra opozicija.

Paklausta apie tai, kaip jai pavyko užauginti tokio įspūdingo dydžio pomidorus, moteris juokauja – „tinginiams visada sekasi“. Pasak ponios Sigitos, ji nenaudojo specialių trąšų ir išskirtinio dėmesio pomidorų auginimui neskyrė, tačiau būtent čia vienas po kito nokstantys pomidorai, greičiausiai, tiesiog buvo pasodinti tinkamoje vietoje.

Iškart po mūsų apsilankymo moteris sakė, kad šiandien didieji pomidorai jau bus nuskinti.

Apdovanoti skirtingų rūšių ir dydžių pomidorais, kurie vos sutilpo į rankas, linkime kybartietei Sigitai kitąmet juos užauginti tokio dydžio, kuris galėtų atsirasti ir rekordų sąraše.

Kristina Radzevičienė

Autorės nuotraukos

1 komentaras

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.