Namo Naujienos

Aiškinamasi, ar MAATC direktorius A. Bagušinskas tinkamai deklaruoja interesus

1258
6
DALINTIS
Algirdas Bagušinskas © Dmitrijus Radlinskas/alfa.lt

Vyriausioji tarnybinės etikos komsija 2018-08-06 d. pradėjo tyrimą dėl UAB „Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras“ (MAATC) direktoriaus Algirdo Bagušinsko elgesio.

Aiškinamasi, ar jis nepažeidė privačių interesų deklaravimą reglamentuojančių Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų. Tyrimas pradėtas žiniasklaidos atstovo kreipimosi pagrindu.

VTEK tiria, ar A.Bagušinskas savo privačių interesų deklaracijose tinkamai nurodė ryšį su Vilkaviškio rajono medžiotojų ir žvejų draugija bei ryšį su Vilkaviškio „Rotary“ klubu. Taip pat aiškinamasi, ar A.Bagušinskas nenusižengė VPIDVTĮ nuostatoms, kai nedeklaravo ryšio su medžiotojų klubu „Gižai“.

VTEK informacija

6 KOMENTARAI

  1. Manau, tyrimų pabaigai, reiktų sudaryti rimtą komisiją ir išsiaiškinti – kiek vaikystėje prikrovė į pamperus. Manau tai rimta.

  2. Kvepia panašumu su nesenai dėmesio sulaukusia viena istorija? Nesmagu kai informacija angažuota. Kažkas turėtų dėl ne tik nepatogiai jaustis.

  3. Netikiu,kad sitas zmogus gali kazka gero padaryti,nebent pagal senas pazintis arba turint naudos,su juo sunku jis pazeistas.Tai mano nuomone.

  4. Štai ir atsakymas, kas vadovauja MAATC. Dabar klausimų nekyla, kodėl taip ten tvarkomasi. Visoje Marijampolėje dingo žaliųjų atliekų surinkimo aikštelės, o jūs, durniai, dėkit šiukšles kur norit, tik, šiukštu, į konteinerius nepilkit, atseit, viskas tilps į išdalintas dėžutes. Turbūt reikia į jo medžioklės būrelio mišką vežti (koks skirtumas į kurią pusę 10 km važiuoti)

Įspėjame: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.